sonia bohosiewicz

"Usta usta 5". Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński w obsadzie nowych odcinków. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu. Kiedy premiera?

Ekipa "Usta usta" wróciła na plan. Ostatni odcinek 4. serii zostawił widzów z wieloma pytaniami. Jak rozwinie się romans Agnieszki z dużo młodszym Michałem? Czy naczelny podrywacz Adam wreszcie się ustatkuje? W nowym sezonie obok znanych już gwiazd pojawią się także m.in. Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński. W czyim życiu namieszają ich bohaterowie? Zdjęcia do 5. serii rozpoczęły się we wrześniu w Warszawie.

26.10.2020Usta

"Usta usta" sezon 4. odcinek 6. Piotrek chce, żeby Maja mu wybaczyła! Krzysztof trafił do więzienia! Adam zbliża się do Magdy! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 6. odcinek 4. sezonu serialu "Usta usta". Będzie się działo! Piotrek próbuje wytłumaczyć Mai, dlaczego zataił przed nią informację o prawdziwym ojcu! Krzysztof trafił do więzienia! Adam zbliża się do Magdy! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku 4. sezonu "Usta usta".

11.10.2020Usta usta

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×