śopw izabela juszczak

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza z 5. edycji kontrowersyjnego programu wraca wspomnieniami do rozwodu. Nadal jest singielką?

Izabela z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" została przez ekspertów dobrana w parę z Kamilem. Sympatyczna fryzjerka ze Śląska i mężczyzna początkowo tworzyli całkiem dobraną parę. Niestety, relacja nie przetrwała i skończyła się rozwodem. Uczestniczka show wróciła wspomnieniami do rozwodu i wyznała, czy ktoś pojawił się u jej boku, czy jednak nadal jest singielką.

05.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Przeczytaj także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Odmieniona Izabela Juszczak zachwyca na nowym zdjęciu! Uczestniczka "ŚOPW 5" znalazła nową miłość?

Izabela Juszczak to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kobieta bardzo szybko zdobyła sympatię widzów, którzy kibicowali Izie w małżeństwie z Kamilem. Ten związek początkowo wyglądał bardzo perspektywicznie, jednak po programie małżeństwo się rozpadło. Czy teraz, gdy spor czasu upłynęło od tych wydarzeń, Iza jest znowu zakochana? Jej najnowszy wpis wiele sugeruje!

25.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×