"SOS - Sablewska od stylu". Monika Miller w programie Mai Sablewskiej! Jaką metamorfozę przejdzie wnuczka byłego premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Monika Miller została bohaterką programu Mai Sablewskiej "SOS - Sablewska od stylu"! Jaką metamorfozę przejdzie wnuczka byłego premiera - Leszka Millera? Stylistka wraz z Moniką Miller opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o niezwykłej przemianie!

Multimedia

Maja Sablewska w swoim programie "SOS - Sablewska od stylu" pomaga bohaterkom, które pragną odnaleźć swój własny styl. W drugim sezonie gospodyni programu postara się pomóc Monice Miller, wnuczce byłego premiera Leszka Millera.

Maja Sablewska pokazała się NAGO w sieci! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O Monice zrobiło się głośno, gdy jej dziadek pochwalił się nią w mediach społecznościowych. Internauci i media zwrócili wówczas uwagę na jej liczne tatuaże i kolczyki. Było widać, że dziewczyna lubi też eksperymentować z modą. Jakiś czas temu postanowiła jednak nieco zmienić swój wizerunek, a o pomoc poprosiła Maję Sablewską. Czy było to duże wyzwanie? Stylistka wraz z Moniką Miller opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o tej przemianie. -Ja przyjęłam taką rolę trochę mamy, ona ma 22 lata - przyznała Sablewska.

Co o metamorfozie swojej wnuczki sądzi Leszek Miller? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×