"Soy Luna" - nowy serial Disneya od 16 maja na Disney Channel [ZDJĘCIA]

Międzynarodowa obsada, mnóstwo muzyki, miłości, humoru – Soy Luna to wyjątkowy serial dla młodzieży, którego nie możesz przegapić!

Multimedia

"Soy Luna" na Disney Channel od 16 maja!

Luna świetnie radzi sobie w życiu i na wrotkach. Jak każda dziewczyna w jej wieku, mieszka z rodziną, chodzi do szkoły i ma grupę oddanych przyjaciół. Luna większość czasu spędza jeżdżąc na wrotkach wzdłuż wybrzeża w jej ukochanym mieście, słucha przy tym muzyki, którą pisze dla niej jej najlepszy przyjaciel, Simon. Życie bywa jednak zaskakujące i zaskoczy również Lunę. Jej rodzice dostają propozycję pracy w innym kraju; propozycję wprost nie do odrzucenia. Rodzina Valente szykuje się więc do opuszczenia Cancun w Meksyku i wyjazdu do Buenos Aires w Argentynie. Luna będzie musiała przyzwyczaić się do nowego życia, zawiązać nowe znajomości, chodzić do nowej szkoły, odnaleźć się w świecie luksusu i elity. Ale zanim to wszystko się stanie, Luna postanawia zobaczyć nowe miasto na wrotkach i dzięki nim trafia na wrotowisko, które otwiera przed nią zupełnie nową rzeczywistość.

Pasja Luny do wrotek i tańca rozkwitnie na nowo, dziewczyna zdobędzie też nowych przyjaciół, pierwszy raz się zakocha i pozna swoją prawdziwą tożsamość.

CZYTAJ TAKŻE:

TOP15 NAJLEPSZYCH SERIALI DISNEYA! [GALERIA]
TOP20 NAJLEPSZYCH BAJEK DISNEYA [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×