Specjalne programy informacyjne po zamachach w Paryżu [WIDEO]

Późnym wieczorem w piątek, 13 listopada rozpoczęły się programy specjalne we wszystkich polskich stacjach informacyjnych. Wydarzenia z Francji relacjonują dziennikarze, którzy pojechali tam w innych celach.

Multimedia

Wszystkie stacje informacyjne w Polsce, w tym oczywiście Polsat News, Superstacja, TVN24, TVN24 Biznes i Świat, TVP Info i TV Republika od późnych godzin wieczornych w piątek, 13 listopada relacjonują wydarzenia z Paryża. Na antenie mogliśmy zobaczyć m.in. Annę Kalczyńską z "Dzień Dobry TVN". - Słyszeliśmy przejeżdżające obok karetki pogotowia i policję na sygnałach. Wydawało się, że to środki zabezpieczające mecz na Stade de France między Francją a Niemcami - relacjonowała dziennikarka. O tym, że doszło do tragedii w Paryżu, dowiedziała się od kelnera, który zaczął opuszczać rolety antywłamaniowe w lokalu. - Mówił, że to w celach bezpieczeństwa, bo doszło do strzelaniny niedaleko stąd - opowiadała Anna Kalczyńska. W sobotę pojawiała się na antenie TVN24 i TVN24 Biznes i Świat jeszcze kilkakrotnie.

W Paryżu w rejonie zagrożenia była też Joanna Sołtysiak, od kwietnia 2015 r. dyrektor muzyczna Radia ZET oraz będący w Paryżu z przyjaciółmi dziennikarz "Pulsu Biznesu" Marcin Dobrowolski. Ich relacje można było zobaczyć w Polsat News. We Francji jest także dziennikarz TVP1 Tomasz Sekielski, który pojechał do miejscowości Calais, aby nagrać reportaż do swojego programu "Po prostu".

Dramatyczne zajścia w Paryżu i ich skutki non stop relacjonują największe telewizyjne kanały informacyjne. W programach na żywo, oprócz relacji ze stolicy Francji i najświeższych informacji, można wysłuchać rozmów z ekspertami od bezpieczeństwa i polityki międzynarodowej, publicystami oraz komentarze polskich i zagranicznych polityków, a także ludzi wyrażających solidarność pod francuską ambasadą w Warszawie.

W sobotę do Paryża dotarli też m.in. korespondentka Telewizji Polskiej w Brukseli Magdalena Sobkowiak, Wojciech Bojanowski i Maciej Sokołowski z TVN24, Krzysztof Berenda z RMF FM i Jacek Czarnecki z Radia ZET.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×