"Spencer". Kristen Stewart w charakteryzacji do filmu o księżnej Dianie. Wygląda lepiej niż Emma Corrin w "The Crown"?

Kristen Stewart to kolejna aktorka, która wcieli się w postać księżnej Diany. Niedawno w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Stewart w charakteryzacji do filmu "Spencer". Czy gwieździe "Zmierzchu" udało się upodobnić do Lady Diany?

Multimedia

Kristen Stewart zagra księżną Dianę w nowym filmie biograficznym. Dramat "Spencer" skupi się na relacji księżnej z księciem Karolem. Akcja nowego filmu o Lady Dianie będzie dziać się na przestrzeni trzech dni - w filmie "Spencer" zostanie pokazana historia weekendu, w którym Diana podjęła decyzję o zakończeniu związku. Produkcję wyreżyseruje Pablo Larrain, a za scenariusz odpowie Stephen Knight.

Kristen Stewart zagra księżną Dianę! O czym będzie kolejna biograficzna produkcja?Zobacz więcej

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia Kristen Stewart w charakteryzacji. Jak aktorka znana z sagi "Zmierzch" prezentuje się w roli księżnej Diany? Czy wygląda lepiej niż Emma Corrin w "The Crown"?

Zobacz w galerii!

Zobacz galerię

Przypominamy, że w tym roku przypada 25. rocznica śmierci księżnej Diany, która zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu 31 sierpnia 1997 r. Premiera filmu "Spencer" ma odbyć się jesienią 2021 r.

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×