"Spider-Man: Homecoming". Nowe otwarcie dla Spider-Mana. Zobacz pierwszy zwiastun filmu! [WIDEO]

"Spider-Man: Homecoming to najnowszy film z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej. Zobacz zwiastun jednego z najbardziej oczekiwanych filmów 2017 roku!

Multimedia

"Spider-Man: Homecoming" to nowy film wytwórni Marvel Studios, odpowiedzialnej m.in. za przebojowe serie „X-Man", „Iron Man" i „Daredevil". Fabuła nowej produkcji o Człowieku-Pająku, będzie skoncentrowana wokół postaci młodego Petera Parkera. Bohater oszołomiony przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas jest jednak pod czujnym okiem swego mentora, Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalności, starając się udowodnić samemu sobie, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Kiedy jednak pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

CZYTAJ TAKŻE:

"NIESAMOWITY SPIDER-MAN". SPIDER-MAN PRAWIE DOSKONAŁY [RECENZJA]

W postać Spider-Mana wciela się Tom Holland, najmłodszy w historii aktor, który dostąpił zaszczytu zagrania tego kultowego superbohatera. W filmie, oprócz Toma Hollanda, zobaczymy Michaela Keatona, amerykańską piosenkarkę i aktorkę Zendayę, Donalda Glovera, Marisę Tomei oraz Roberta Downey’a Jr. Premiera gorąco oczekiwanego filmu „Spider-Man: Homecoming" przewidziana jest na lipiec 2017 roku. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×