"Spider-Man: Homecoming" - zwiastun widowiskowego filmu Marvela! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Spider-Man: Homecoming" - zwiastun przygód młodego Spider-Mana jest już w sieci. Premiera filmu zaplanowana jest na 14 lipca. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Spider-Man: Homecoming" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), po znakomitym debiucie w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Zobacz plakaty i nowy zwiastun produkcji. Udane? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Film „Spider-Man: Homecoming” jest dziełem kultowej wytwórni Marvel Studios, odpowiedzialnej m.in. za przebojowe serie „X-Man”, „Iron Man” i „Daredevil”. W postać Spider-Mana wciela się Tom Holland, najmłodszy w historii aktor, który dostąpił zaszczytu zagrania tego kultowego superbohatera. Jak przyznał w jednym z wywiadów, nie spodziewał się, że to właśnie jego kandydatura zostanie wybrana przez twórców filmu.

Brałem udział w przesłuchaniach, wysyłałem taśmy z nagraniami, ale pracowałem wtedy na planie innego filmu i szczerze mówiąc, w ogóle nie spodziewałem się, że zostanę wybrany, po zdjęciach chciałem po prostu pójść do domu i odpocząć. Ale kiedy okazało się, że będę Spider-Manem, nigdy nie byłem szczęśliwszy. To był najbardziej szalony dzień mojego życia.

W filmie zobaczymy także Roberta Downeya Jr., Michaela Keatona, amerykańską piosenkarkę i aktorkę Zendayę oraz Marisę Tomei i Donalda Glovera. Reżyserem produkcji, która pojawi się w polskich kinach już 14 lipca jest Jon Watts.

"Spider-Man: Homecoming" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×