"Spides". Nowy serial sci-fi o tematyce inwazji obcych z gwiazdą "Gry o tron" w roli głównej! Kiedy premiera "Spides"?

NBCUniversal International Networks ogłosiło zakup serialu "Spides" — nowej produkcji sci-fi o tematyce inwazji istot pozaziemskich, która zostanie wyemitowana na kanałach NBCUIN na całym świecie. W serialu w jedej z głównych ról wystąpi znana z "Gry o tron" Rosabell Laurenti Seller. Kogo zagra? Kiedy premiera "Spides"?

Multimedia

"Spides" serial sci-fi o tematyce inwazji obcych

Serial "Spides" został stworzony przez Rainera Matsutaniego, Eckharda Vollmara, Petera Hume’a, Carolę Lowitz i Marka Wachholza oraz wyprodukowany przez Katapult Filmproduktion i Red Sun Films, przy współpracy z Palatin Media, które jest jednocześnie dystrybutorem serii.

Główną bohaterką nowego serialu sci-fi jest Nora (w tej roli Rosabell Laurenti Sellers znana m.in. z Gry o tron, w którym wcielała się w jedną ze Żmijowych Bękarcic - Tyene Sand ), która budzi się w Berlinie ze śpiączki po zażyciu tajemniczego narkotyku, który spowodował u niej utratę pamięci. Miejscowy detektyw David Leonhart (w tej roli Falk Hentsche znany z Legends of Tomorrow, Agentów T.A.R.C.Z.Y.) oraz jego partnerka Nique Navar (Florence Kasumba; Avengers: Wojna bez granic, Czarna Pantera) prowadzą śledztwo w sprawie tej substancji, bo wiąże się ją z ostatnimi zaginięciami nastolatków. Kiedy Nora próbuje dowiedzieć się, co jej się przydarzyło, odkrywa, że stoją za tym obce formy życia, które używają narkotyku do infiltracji ludzi. Im więcej prawdy odkrywa Nora, tym więcej informacji o jej mrocznym sekrecie wychodzi na jaw: dziewczyna jest kluczem do inwazji, której sama próbuje zapobiec.

Najciekawsze seriale XXI wieku z gatunku science-fiction! Znasz wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

W obsadzie "Spides" znaleźli się również Damian Hardung (Name Of The Rose) jako Alex; Désirée Nosbusch (Bankowa gra) w roli matki Nory; Susanne Wuest (Pachnidło) jako Dr Bridget Herter, ambitna szefowa Oddziału Neurochirurgii w Instytucie Torsena; Aleksandar Jovanovic (Tatort, Dr Who) jako Robert Prokopp, skryty szef ochrony; Branko Tomovic (Homeland, 24) w roli Borisa, rosyjskiego gangstera oraz Kimberly Leemans (The Walking Dead, Nashville) w roli Cleo, właścicielki nocnego klubu Rapture.

„Spides" jest thrillerem science fiction, który będzie miał swoje premiery na kanałach SYFY oraz SCI FI na całym świecie. Fani gatunku sci-fi stanowią dla nas epicentrum naszej działalności i dotyczy to też zakupów programowych, które współgrają z zainteresowaniami widzów ze wszystkich zakątków globu – powiedział Steve Patscheck, EVP International Programming, NBCUniversal International Networks.

"Spides" - kiedy premiera?

"Spides" składa się z 8 godzinnych odcinków, które pojawią się na kanałach SYFY oraz SCI FI w 2019 roku. Zdjęcia do serialu "Spides" trwają w Berlinie w Niemczech. Rainer Matsutani (Piekło nad Berlinem, In einem wilden Land, Nur über meine Leiche) jest showrunnerem, scenarzystą i reżyserem, Alexander Kiening jest producentem, a Bernd Schlötterer, James Cabourne & Wolfgang Behr są producentami wykonawczymi. Nevision, Sventin Film i Baby Giant Hollyberg współprodukują serial.

Jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia SPIDES na kanale SCI FI publiczności w Polsce. Nasz nowy serial sci-fi o tematyce konspiracyjnej to kombinacja wciągającej fabuły, międzynarodowej, uznanej obsady oraz tętniącego życiem Berlina – powiedziała Katharina Behrends, Managing Director Central and Eastern Europe of NBC Universal International Networks.

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×