„Śpiewajmy razem. All Together Now 2”. Kim jest Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak - zwycięzca 2. edycji muzycznego show Polsatu?

Za nami pełen emocji finał drugiej edycji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Do walki o główną nagrodę - 100 tys. złotych - stanęło 14 finalistów, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! 100-osobowe jury z Beatą Kozidrak na czele zdecydowało, że drugą edycję programu wygrał Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak! Co wiemy o zwycięzcy 2. edycji muzycznego show Polsatu?

Multimedia

Po siedmiu odcinkach eliminacji setka jurorów wybrała finalistów "Śpiewajmy razem. All Together Now". W decydującym starciu wzięli udział: Triple Madness, Oscar Jensen, Kinga Kutrzuba, Tomasz „Tom” Filipczak, Magdalena Lis, Anna Dijuk-Bujok i Ada Dijuk, Roman Jarząbek, Aicha Słoniec, Beata Noszczyńska, Janek Więckowski, Bartosz Kurkiewicz, Patrycja Drab, Andrzej Chrzanowski, Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak. Widzowie w finałowym odcinku usłyszeli m.in. takie przeboje jak: „Warszawa” T.Love, „Boso” Zakopower, „Hallelujah” Leonarda Cohena, „I Want To Break Free” Queen, czy wielki hit Lady Gagi i Bradleya Coopera „Shallow”.

Wspaniałe przeboje i wielkie emocje w finale muzycznego show! Sprawdź, kto zwyciężył!Zobacz więcej

Do drugiego etapu przeszło troje uczestników z największą liczbą punktów. Każdy z nich zaśpiewał raz jeszcze i został ponownie oceniony przez 100-osobowe jury. Beata Noszczyńska w dogrywce zaśpiewała utwór Jennifer Rush „The Power Of Love” i zdobyła 77 punktów, zajmując tym samym drugie miejsce. Tomasz "Tom" Filipczak wykonał piosenkę z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego „Szczęśliwej drogi już czas”. Zdobył 73 punkty i zajął trzecie miejsce.

Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak i wybrał przebój Czesława Niemena „Sen o Warszawie". Uczestnik zdobył 79 punktów, co zapewniło mu zwycięstwo w drugiej edycji programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”! W jego ręce trafiła statuetka oraz 100 tysięcy złotych!

Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak - kim jest zwycięzca 2. edycji "Śpiewajmy razem. All Together Now"?

„Jimmy”, bo tak nazywają go znajomi był jednym z tych wokalistów, którzy dostali od jurorów setkę. Handlarz części samochodowych z Zielonej Góry podczas eliminacji zaśpiewał „Napraw” zespołu LemON. Jego gorąca romska krew sprawiła, że z krzeseł wstała cała ściana jurorów. -Jestem zachwycona tym, co usłyszałam - komentowała wtedy jego wykon Ola Szwed.

Wszystkie stylizacje Beaty Kozidrak w programie! Która najlepsza?Zobacz więcej

W finale zachwycił m.in. bezbłędnym wykonaniem przeboju Czesława Niemena „Sen o Warszawie". -Masz taką energię i luz. Pokazujesz szczęście, gdy jesteś na scenie - powiedziała jurorka do triumfatora. -Nie umiem tego wytłumaczyć - nie krył ogromnego wzruszenia zwycięzca.

Gdybym wygrał ten program, to chciałbym się rozwinąć muzycznie, nagrać płytę i jak coś zostanie z pieniędzy, to chciałbym też pomóc bezdomnym - mówił jeszcze podczas eliminacji "Jimmy".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×