"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 2. Wzruszona Jula i zaskakujące wykonanie "Angel". Zobacz występy!

Co wydarzyło się w 2. odcinku 2. edycji "Śpiewajmy razem. All Together Now"? W roli kapitana po raz kolejny zobaczyliśmy legendę polskiej sceny muzycznej - Beatę Kozidrak, a kto pojawił się na scenie?

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" - co się wydarzyło?

W drugim odcinku programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" rozpoczęło się od jednego z największych hitów zespołu Queen "The Show Must Go On", który wykonała Angelika Kiepura z Częstochowy. Uczestniczka zdobyła 63 głosy. Drugi na scenie pojawił się Alan Cyprysiak. Występ zadedykował swojej fance numer jeden, czyli babci! Wybrał piosenkę z repertuaru Roberta Gawlińskiego "Nie stało się nic". - Myślisz, że nie stało się nic? No jak to nic się nie stało? 60 osób wstało! - zażartował po występie prowadzący Mariusz Kałamaga.

Aleksandra Szwed jurorką obok Beaty Kozidrak! Co o niej mówi?Zobacz więcej

Kolejna uczestniczka – emerytka Teresa Kozłowska - również postawiła na polski przebój i zmierzyła się z utworem Anny Jantar "Wieka dama tańczy sama", ale Pani Teresa długo sama ani nie tańczyła, ani nie śpiewała, ponieważ szybko dołączyli do niej jurorzy i śpiewali razem z nią. Wynik? 48 głosów! A oprócz głosów zdobyła jeszcze serce prowadzącego! Na scenie pojawił się też uczestnik, który zaskoczył jurorów swoim wykonaniem piosenki "Angel" Shaggy’ego. Po pierwszych zaśpiewanych przez Oskara wersach piosenki, nikt się nawet nie spodziewał, jaki potencjał kryje się w głosie uczestnika! Oskar Jensen to pół Kanadyjczyk, pół Polak. Niesamowicie magnetyczny. Rodzina i przyjaciele mówią o nim: "Uczynny, troskliwy z poczuciem humoru". Jego życie odmienił prezent od taty - pierwsza gitara. Jak zaczął śpiewać? Twierdzi, że nie miał wyboru - ma bardzo umuzykalnioną rodzinę i … nie miał wyjścia. Co mu się marzy? "Zaśpiewać na jednej scenie z Michaelem Buble, grać wielkie koncerty i festiwale!". Na wszelki wypadek przygotował sobie plan B - jest inżynierem budownictwa, ale zupełnie nie widzi się w tym zawodzie. To jednak odległy plan, teraz oddaje się całkowicie muzyce i spełnia swoje wielkie marzenia. Podczas jego występu wstali wszyscy jurorzy!

Magdalena Lis zaśpiewała piosenkę Caro Emerald "A Night Like This", a razem z nią aż 93 jurorów, co zapewniło jej miejsce na podium. Kamil Nowacki z Kalisza sięgnął po numer Myslovitz "Scenariusz dla moich sąsiadów". Uczestnik zdobył 74 punkty! Masz ten talent, że potrafisz nas porwać do góry! Ja się zerwałem natychmiast. Jesteś z tej samej bajki co ja – przyznał juror Jacek Dewódzki.

Następnie na scenę wkroczyła żywiołowa Weronika Niemiec z utworem "W kinie w Lublinie" Brathanków. Do wspólnego śpiewania porwała aż 98 jurorów! - W naszym kraju takich wokalistów, z tak dobrą energią nam potrzeba! – dodała Papina Mcqueen. Kolejnym uczestnikiem był Maxim Szachet – Rosjanin od 4 lat mieszkający w Polsce. Przez 17 lat występował na największych moskiewskich scenach teatralnych. W programie zaśpiewał "Tę ostatnią niedzielę" Mieczysława Fogga i zdobył 54 punkty. Michał Jabłoński zaśpiewa piosenkę z repertuaru Bryana Adamsa "Everything I Do (I Do It For You)". Wystarczyło kilka sekund i pierwsze dźwięki, by Ramona Rey odpłynęła, w oczach Juli pojawiły się łzy, a Aleksandra Szwed zaniemówiła kompletnie.

Do finału "Śpiewajmy razem. All Together Now" przeszedł Oscar Jensen oraz Magdalena Lis, która w dogrywce zaprezentowała się w utworze "Sway" Michael'a Buble i poderwała 89 jurorów.

Beata Noszyńska zaśpiewała „Szklankę wody”! Jak jej występ oceniła Beata Kozidrak?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sonia (gość)

    Myślę że osoba która przewodniczy jury powinna znać język angielski a nie wystawiać się i mruczeć lalala.

    14.03.2019 09:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×