"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 3. "Lucciola" porwała jurorów, ale to "King Bruce Lee Karate Mistrz" rządzi! Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Za nami 3. odcinek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now 2". Ekipą jurorską wciąż dowodzi Beata Kozidrak, która naprawdę potrafi dać czadu! Sprawdźcie, jak na scenie zaprezentowali się uczestnicy programu.

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" - co się wydarzyło?

Już pierwszy występ wieczoru dostarczył ogromu emocji! Damian Włodarczyk zaśpiewał... "Hej, Sokoły". Takim przebojem nie da się nie porwać jury do tańca! Istny hit. Następnie scenę przejęła Ewelina Kowalczyk i kolejna petarda - "Lucciola"! Proszę państwa, hit za hitem!

Bartosz Kurkiewicz potrzebował trochę czasu, aby rozkręcić jury, ale gdy wjechał "King Bruce Lee Karate Mistrz" to już prawie nikt nie siedział na swoim miejscu! Tak się robi show. Jeszcze goręcej było, gdy na scenie pojawiła się niebieskowłosa Bożena Górecka-Tokarczyk i wyśpiewała "To co nam było". Ruda wstała jako pierwsza! Inaczej być nie mogło.

Wzruszona Jula i zaskakujące wykonanie "Angel". Zobacz występy!Zobacz więcej

Patrycja Kardas to niedoszła prawniczka, która postawiła na "Orkiestry dęte". Występ z klasą, jednak nie porwał jury. Później na scenie pojawiła się Natalia Mikołajska, która zaśpiewała "Wasted". Roman Jarząbek wziął na warsztat "Gdy nie ma dzieci", natomiast Adrian Skopiński zmierzył się z piosenką "Trójkąty i kwadraty".

W dogrywce spotkali się ze sobą Roman Jarząbek oraz Bożena Górecka-Tokarczyk. Do wielkiego finału przeszli Roman Jarząbek oraz Bartosz Kurkiewicz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×