"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 5. Setka jurorów znowu wstała z krzeseł! Kto przeszedł do finału?

Za nami już 5. odcinek "Śpiewajmy razem. All Together Now 2", w którym kolejni rozśpiewani uczestnicy starali się podbić ścianę jurorów. Komu się to udało? Tym razem setka jurorów wstała z krzeseł! Sprawdźcie, co się wydarzyło.

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 5. - co się wydarzyło?

W 5. odcinku „Śpiewajmy razem. All Together Now” nie zabrakło emocji. W programie padła kolejna „setka” - trzecia w tej edycji. Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak zachwycił jurorów wykonaniem utworu "Napraw" zespołu LemON. W 5. odcinku jurom spodobało się również m.in. wykonanie energicznego utworu Mroza „Jak nie my to kto” przez Kamila Kubasa. 83 punkty zdobyła Oliwia z Rzeszowa, która zaśpiewała „Shape Of You”.

Singielka szukająca mężczyzn i disco polo. Kto przeszedł do finału?Zobacz więcej

Gabriela Pięta w utworze „No Roots” poderwała "tylko" 80 jurorów. -Oszalałam na punkcie twojej barwy - komplementowała ją za to Ruda z Red Lips. Model i wokalista Patryk Stempniak zaśpiewał kultowe "I feel good" i zdobył 71 głosów. W programie usłyszeliśmy też rockowe brzmienie przeboju „I Want It All” zespołu Queen”, "O Pani!” i „Szukaj mnie".

W piątym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” jedno ze stu jurorskich miejsc zajęła Joanna Kurowska. Aktorka bardzo szybko odnalazła się w swojej nowej roli i gorąco komentowała występy wszystkich uczestników.

W finale „Śpiewajmy razem. All Together Now” powalczy: Jimmy Merstein-Siwak i Triple Madness. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z 5. odcinka "Śpiewajmy razem. All Together Now 2"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×