"Śpiewajmy razem. All Together Now". Beata Kozidrak zastąpi Ewę Farną? Co ją przekonało?

Podobno, bardzo znana gwiazda zastąpi Ewę Farną w roli kapitana jury w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now"! Będzie to... Beata Kozidrak! Co ją przekonało do tej decyzji? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now" to nowy program rozrywkowy Polsatu, który zadebiutował na antenie jesienią zeszłego roku. Był to dość nietypowy format, ponieważ miał aż stu jurorów! Byli to eksperci muzyczni, wokaliści, osobowości z wyjątkową charyzmą - słuchali oni pojawiających się na scenie uczestników. Jeśli ktoś uznał, że występ mu się podoba, wstawał i śpiewał razem z uczestnikiem.

Ogromne wzruszenia i świetne wytępy w finale! Kto wygrał? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jakiś czas temu, przewodnicząca tego licznego jury, Ewa Farna ogłosiła, że nie pojawi się w nowej odsłonie show. Jak informuje magazyn Party podobno jej miejsce ma zająć... Beata Kozidrak! Jest to dość niespodziewane, ponieważ gwiazda do tej pory stroniła od tego typu show. Jedyny, w którym mogliśmy ją oglądać miał miejsce prawie 9 lat temu i była to "Bitwa na głosy". Podobno gwiazda jeszcze nie podpisała umowy, ale wkrótce się to stanie.

Rozmowy zmierzają do szczęśliwego finału, wszyscy czekają, kiedy Beata wróci z wakacji w Azji i podpisze umowę - zdradzają osoby z produkcji.

Wokalistkę podobno przekonał dobry skład jurorski, w którym tym razem mają znaleźć się muzycy z zespołu Bajm.

Jak Beata Kozidrak poradzi sobie w nowej roli? Dowiemy się tego już wiosną!

Ewa Farna NIE pojawi się w 2. edycji show Polsatu! Wiemy, dlaczego! [OŚWIADCZENIE]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×