"Śpiewajmy razem. All Together Now". Ewa Farna NIE pojawi się w 2. edycji show Polsatu! Wiemy, dlaczego! [OŚWIADCZENIE]

Trwają prace nad 2. edycją programu Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Jak dotąd przewodniczącą 100-osobowego jury była Ewa Farna. Wokalistka poinformowała właśnie, że nie pojawi się w kolejnej odsłonie show. Dlaczego?

Multimedia

Ewa Farna nie pojawi się w 2. edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Wokalistka przewodziła 100-osobowemu jury, które oceniało uczestników nowego formatu Telewizji Polsat.

Ogromne wzruszenia i świetne wytępy w finale! Kto wygrał? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O swoim odejściu Farna poinformowała sama za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Kochani informuje, ze szykuje sie druga edycja programu Spiewajmy razem - All together now.👌🏼 Tym razem jednak juz bez mojego udzialu. Chcialam Was o swojej decyzji poinformowac pierwsza, zeby nie doszlo do dezinformacji (jak z moim innym programem, z ktorego „podobno” mnie wyrzucili😁🤔). Chce byc szczera wobec swoich fanow🙏🏼.

Gwiazda przyznała przy tym, że lubi być jurorką, ale nie odnalazła się w tego typu formacie: - Z tym ryzykiem wchodzi;am w nową formułę programu i jest to zjawisko naturalne - tak bywa. Przynajmniej wczuje się glębiej w muzę, potrzebuję tego, dla równowagi. Życzę programowi i niezmiernie miłej ekipie wokół, by się druga edycja udała i by miała fanów w całej Polsce. A my zobaczymy się na koncertach, a może czasem w jakimś innym programie muzycznym - napisała do swoich fanów.

Kim jest Mateusz Łopaciuk - zwycięzca muzycznego programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W "Śpiewajmy razem. All Together Now" stu jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą - słuchało pojawiających się na scenie uczestników. Jeśli ktoś uznał, że występ mu się podoba, wstawał i śpiewał razem z uczestnikiem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×