"Śpiewajmy razem. All Together Now". Igor Kwiatkowski nie poprowadzi 2. sezonu muzycznego show Polsatu! Kto go zastąpi?

Igor Kwiatkowski, który był prowadzącym "Śpiewajmy razem. All Together Now" nie pojawi się w 2. edycji show Polsatu. Dlaczego zrezygnował? Kto go zastąpi?

Multimedia

W drugiej edycji muzycznego show "Śpiewajmy razem. All Together Now" wiele zmian. Igor Kwiatkowski, który był gospodarzem pierwszej edycji postawił na inne wyzwania zawodowe. Zawsze dodawał otuchy kandydatom i kibicował im śpiewająco z kulis. Dobrym nastrojem i swobodnym stylem bycia zarażał także widzów.

Znana piosenkarka zastąpi Ewę Farną? Która gwiazda będzie nowym kapitanem jury?Zobacz więcej

- Zdecydowałem się na udział w tym programie dlatego, że kocham śpiew i muzykę. Moja rodzina ma tego serdecznie dosyć, bo cały czas podśpiewuję, parodiuję i przerabiam w głowie teksty piosenek - tłumaczył Igor Kwiatkowski jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej edycji show.

Po intensywnej przygodzie z "All Together Now" postanowił wrócić do wcześniejszych obowiązków zawodowych. "Symboliczne przekazanie pałeczki już nastąpiło. Niedługo poznacie osobę, która poprowadzi drugą edycję programu" - czytamy na oficjalnym profilu facebookowym programu. Kto zapanuje nad setką szalonych i kreatywnych jurorów w drugiej odsłonie programu? Przekonamy się wkrótce!

Kim jest Mateusz Łopaciuk - zwycięzca muzycznego programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Śpiewajmy razem. All Together Now" - o programie

"All Together Now" to polska edycja brytyjskiego show emitowanego przez stację BBC. W programie stu jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów i telewizyjnych osobowości ocenia występy uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne. Dwoje wokalistów, którzy w każdym odcinku poderwą z krzeseł największą liczbę sędziów, przejdzie do finału, w którym zawalczy o nagrodę pieniężną. Pierwszy sezon muzycznego show składał się z 8. odcinków. Wygrał Mateusz Łopaciuk.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×