„Śpiewajmy razem. All Together Now”. Kim jest Mateusz Łopaciuk - zwycięzca muzycznego programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami pełen emocji finał pierwszej polskiej edycji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”! Zwycięzcą muzycznego show został Mateusz Łopaciuk! Charyzmatyczny chłopak w wielkim stylu pokonał swoich rywali. Kim jest zwycięzca 1. edycji „Śpiewajmy razem. All Together Now”?

Multimedia

Do walki o nagrodę główną - 100 tys. złotych - stanęło w finale „Śpiewajmy razem. All Together Now” 14 uczestników: Mateusz Łopaciuk, Patrycja Pałucka, Katarzyna Grzesiek, Tomasz Furman, Lena Czechowicz, Patrycja Urynowicz, Agata Czaban, Roman Grzegorczyk, Mariusz Suchożebrski, Natalia Zaręba, Kaśka Dudzik, Paulina i Bartek Gruszeccy, Patrycja Błach oraz Adam Ruszczyński. W takiej kolejności wystąpili w finale programu. O wyborze zwycięzcy zdecydowało stuosobowe jury, z Ewą Farną na czele.

Ogromne wzruszenia i świetne wytępy w finale! Kto wygrał? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mateusz wystąpił jako pierwszy i swoim wykonaniem „Smells Like Teen Spirit” Nirvany zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko, zdobywając 94 punkty. -Kocham swojego męża, potem psa, a na trzecim miejscu Mateusza - żartowała Ewa Farna. -Jesteś świetny, gratulacje! - dodała. -Nie byłeś kopią Cobaina. Jesteś nadzieją muzyki rockowej w tym kraju - przyznał odważnie Olaf Deriglasoff.

W drugim etapie finału Mateusz porzucił mocne rockowe brzmienie na rzecz bardziej refleksyjnego „Przeżyj to sam” Lombardu. Za ten występ Mateusz otrzymał 87 punktów i został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji "Śpiewajmy razem. All Together Now"! Laureat otrzymał czek na 100 tys. złotych oraz statuetkę.

W ogóle to do mnie nie dociera. Nie wiem nawet, jak zareagować. Nigdy z niczym podobnym nie miałem do czynienia - mówił zdumiony zwycięzca.

Mateusz Łopaciuk - kim jest zwycięzca "Śpiewajmy razem. All Together Now"?

Mateusz Łopaciuk to młody poeta i wokalista z Janowa Podlaskiego. Lubi twórczość zespołu The Doors i Jimiego Hendrixa. Kiedy był dzieckiem, skomponował swój pierwszy utwór na keyboardzie. Już wtedy wiedział, że chce być muzykiem. Lubi parodiować operowy styl śpiewania. Ma za sobą pierwsze solowe koncerty i spotkania autorskie z poezją.

Na co Mateusz Łopaciuk planuje przeznaczyć nagrodę? -Zamierzam zainwestować te pieniądze w rozwój artystyczny. Jak to przebiegnie, co konkretnie zrobię, jeszcze sam nie wiem. - powiedział po finale.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×