"Śpiewajmy razem. All Together Now" odcinek 2. Operowa "Pszczółka Maja" i zachwycająca Kasia Grzesiek! Co się wydarzyło? Kto powalił jurorów? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 2. odcinek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Już teraz niektórzy z uczestników wręcz zachwycili jurorów! Kto podobał się najbardziej? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 2. odcinku programu "Śpiewajmy razem. All Together Now"!

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now" w środy o godz. 20:30 w Polsacie! - sprawdź program tv

Jako pierwszy na scenie pojawił się Krzysztof Korczak, który zaśpiewał "Ale w koło jest wesoło" i otrzymał 59 głosów. Następnie pojawił się Tomasz Furman, który wszystkich na kolana powalił operową wersją przeboju "Pszczółka Maja" i zdobył aż 93 punkty!

Zuza i Janek wezmą szybki ślub? Czy Dorota wyszła za mąż dla pieniędzy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Większość stuosobowego jury zachwyciła także Katarzyna Grzesiek! To już uznana wokalistka, a tutaj zaśpiewała piosenkę "Try", za która otrzymała aż 95 głosów! Anna i Romuald Spychalscy zaprezentowali własną wersję przeboju "Felicita". Niestety para otrzymała tylko 23 głosy. Laura Glina jeszcze jest uczennicą, a na scenie zaprezentowała kawałek "Rolling in the deep". Dziewczyna dostała 64 punkty.

"Już nie ma dzikich plaż" to piosenkę, którą zaprezentowała Bożena Grechuta. Wykonanie nie zachwyciło, tylko 25 punktów. Ewa na warsztat wzięła piosenkę Cleo pt. "Łowcy gwiazd" i otrzymała 75 punktów.

Do wielkiego finału przeszli Tomasz Furman i Kasia Grzesiek!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • o.na (gość)

    to chyba program do promowania i nabijania kasy jurorom (100!) i prowadzącym, jestem zawiedziona niskim poziomem wykonania, prowadzenie kiepskie

    15.09.2018 12:41
  • B. (gość)

    nędza

    15.09.2018 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×