"Śpiewajmy razem. All Together Now" odcinek 3. Piosenka Eweliny Lisowskiej czy Celine Dion - która poderwała z miejsc jurorów? [FRAGMENT ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami kolejny odcinek muzycznego show Polsatu - "Śpiewajmy razem. All Together Now". Kto tym razem porwał do śpiewania ścianę jurorów? Sprawdźcie, co się wydarzyło i zobaczcie fragment 3. odcinka "Śpiewajmy razem. All Together Now" !

Multimedia

Co wydarzyło się w trzecim odcinku "Śpiewajmy razem. All Together Now!"? Zobaczyliśmy trzeci odcinek programu, ale czy któryś z uczestników porwał do wspólnego śpiewania i wspólnej zabawy całą setkę jurorów? Do tej pory nie udało się to żadnemu z występujących! Czy taki występ zobaczyliśmy w trzecim odcinku?

Operowa "Pszczółka Maja" i zachwycająca Kasia Grzesiek! Co się wydarzyło? Kto powalił jurorów? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 3. odcinku nie zabrakło światowego repertuaru i polskich przebojów! Usłyszeliśmy m.in. "Simply the best", "My Heart Will Go On" w wersji operowej (który nie zachwycił jurorów), "Małgośkę", "Aleję gwiazdy" oraz "Nie chcę więcej". Zobaczyliśmy także energetyczny występ Leny Czechowicz, która spróbowała poderwać ścianę jurorów utworem występem Eweliny Lisowskiej "W Stronę Słońca". Podczas jej występu powstało aż 97 osób!

Na scenie pojawił się także duet - Olga i Korad przyjechali, aby przekazać swoją miłość i zaśpiewali "Kiss me". Niestety przekonali do siebie niewystarczającą ilość jurorów. Podobnie było w przypadku kolejnej uczestniczki, Sandry. Ostatecznie do finału przeszli Lena i Paulina, która w dogrywce wygrała z Robertem.

Kim są jurorzy programu? Sprawdźcie! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×