"Śpiewajmy razem. All Together Now" odcinek 5. „Dziwny jest ten świat” Niemena i występ, który porwał całą setkę jurorów! [FRAGMENT ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami kolejny odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”, a w nim występ, który porwał całą setkę jurorów! Usłyszeliśmy też wzruszające wykonanie piosenki Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Co jeszcze wydarzyło się w programie? Sprawdźcie!

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now" w środy o godz. 20:30 w Polsacie! - sprawdź program tv

Marina Milov wykonała utwór zespołu Snap “Rhythm Is A Dancer”. Patrycja Czaja zaprezentowała się w utworze zespołu Wanda i Banda „Hi - Fi Superstar” a Karol Chachurski w utworze „Love Yourself” Justina Biebera. Piotr Mazurkiewicz zaśpiewał „Jesteś szalona”, a Karolina Lapczyk utwór Dolly Parton „Jolene”. Dominika Bronka Szcześniak wykonała piosenkę "What's Up". Karolina Zygner zmierzyła się z utworem zespołu Maanam „Cykady na Cykladach”. Kornela Wysocka i Rafaela Maruska zaśpiewały „You Shook Me All Night Long”.

Pierwszy raz w historii programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" zobaczyliśmy też występ, który porwał całą setkę jurorów! Udało się to Mariuszowi Suchożebrskiemu, który zaśpiewał „Human” Rag'n'Bone Man.

Natalia Zaręba zaśpiewa „Dziwny jest ten świat” i poruszy jurorów! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 5. odcinku nie zabrakło też wzruszeń. Jedna z uczestniczek zaśpiewała piosenkę Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Mowa o 17-letniej Natalii Zarębie, która poza muzyką lubi grać w siatkówkę, jeździć na nartach, łyżwach, podróżować. Natalia przyznała w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now" szczególny stosunek do piosenki „Dziwny jest ten świat” Niemena. Ona zawsze wzbudzała w niej wielkie emocje, refleksje nad tym, co chciałaby zmienić a nie ma na to wpływu. Natalia swoim wykonaniem doprowadziła do łez m.in. Jacka Dewódzkiego.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z 5. odcinka "Śpiewajmy razem. All Together Now". Czyj występ podobał się Wam najbardziej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×