"Śpiewajmy razem. All Together Now" odcinek 5. Natalia Zaręba zaśpiewa „Dziwny jest ten świat” i poruszy jurorów! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W kolejnym odcinku "Śpiewajmy razem. All Together Now" zobaczymy występ 17-letniej Natalii Zaręby. Nastolatka w muzycznym programie Polsatu zaśpiewa legendarny "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena i poruszy jurorów do... łez! Zobaczcie fragment jej występu!

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now" w środy o godz. 20:30 w Polsacie! - sprawdź program tv

Występ Natalii Zaręby w 5. odcinku "Śpiewajmy razem. All Together Now" poruszy jurorów. Uczestniczka swoim wykonaniem doprowadzi do łez m.in. Jacka Dewódzkiego. Poniżej możecie zobaczyć fragment jej występu. Ilu jurorów wstanie z miejsc?

Lonia i Bronia zachwycone panem Romanem i niezwykła wersja "Ona tańczy dla mnie" [FRAGMENT ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Natalia Zaręba uczy się w liceum w Piasecznie. Ma 17 lat a jej muzyczne klimaty to rock i blues. W przyszłości chciałaby mieć własną kapelę i łączyć rock z latino. Tańczyła taniec towarzyszki i chciałaby doświadczenia związane z tańcem przenieść na grunt muzyczny. Jej muzyczni idole to: Chylińska, Niemen, Riedel, Rodowicz. Poza muzyką lubi grać w siatkówkę, jeździć na nartach, łyżwach, podróżować. Mieszka z rodziną w domu. Ma siostrę i brata.

Wygrała festiwal śpiewających szkół. Aktualnie jest w trakcie tworzenie singla. Uczyła się śpiewu w domu kultury w Piasecznie oraz w szkole śpiewu w Warszawie. Natalia ma szczególny stosunek do piosenki „Dziwny jest ten świat” Niemena. Ona zawsze wzbudzała w niej wielkie emocje, refleksje nad tym, co chciałaby zmienić a nie ma na to wpływu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Martita (gość)

    Skromna dziewczyna o pięknym głosie!!!!!!!!WYKONANIE FENOMENALNE!!!!!!!!!!

    03.10.2018 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×