"Śpiewajmy razem. All Together Now" odcinek 7. Ewa Farna w różowych włosach i energiczne trio na scenie! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

Tym razem przed jurorami "Śpiewajmy razem. All Together Now" pojawiło się muzyczne trio Threeky. Agata, Kasia i Magda zaśpiewały hit Tiny Turner "Proud Mary". Jak wyszło? Zobaczcie wideo!

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now" w środy o godz. 20:30 w Polsacie! - sprawdź program tv

To już przedostatni odcinek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now"! Pojawiło się w nim energiczne trio Threeky. Dziewczyny zaśpiewały hit Tiny Turner "Proud Mary" i podniosły z krzeseł 82 jurorów.

„Dziwny jest ten świat” Niemena i występ, który porwał całą setkę jurorów! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Kim są uczestniczki programu? Agata ma 23 lata i wykształcenie wyższe. Studiowała SGH na kierunku menadżerskim. Na co dzień jest nauczycielką języka angielskiego, prowadzi sklep internetowy i śpiewa. Do roku 2015 występowała w zespole Bridgetown, z którym tworzyła autorską muzykę alternatywną. Aktualnie występuje z zespołem Souladies. Laureatka ogólnopolskich festiwali muzycznych: GAPA, telewizji FOX. Finalistka Rytmów Młodych w Jarocinie. Ceni Amy Winehouse, Bruno Marsa, Gregory Portera. Lubi pływać na kitesurfingu, uwielbia jeździć na nartach. Marzy o podróży po Ameryce Południowej.

28--letnia Kasia pracuje dla hurtowni farmaceutycznej. Uwielbia śpiewać, podróżować, jeździć na rowerze i gotować. Aktualnie występuje razem z Agatą i Magdą w zespole Souladies przy Ośrodku Kultury Ochota. Lubi Beyonce, Alicię Keys, Sama Smitha. Jej najzabawniejsze wspomnienie muzyczne to czkawka podczas koncertu. Jej najmroczniejsze wspomnienie to wypadek mamy, gdy Kasia była na początku studiów: musiała szybko dorosnąć i stać się samodzielna.

Kaśka Dudzik zaśpiewała tak, że jurorzy mieli ciary! Wszyscy wstali z miejsc? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Magda ma 30 lat i ukończyła Polsko Japońską Szkołę Technik Komputerowych. Pracuje w domu mediowym na co dzień. Planuje kampanię marketingowe. W czasach szkolnych śpiewała podczas przedstawień, później dołączyła do chóru Sienna Gospel Choir, którego później została solistką. Postanowiła wtedy rozwijać swój głos w kierunku muzyki jazzowej i rozrywkowej. Wraz z Moniką Urlik założyła inny chór „The Voices”, z którym śpiewała utwory z brodwayowskiego musicalu The Lion King. Od roku 2014 jest w zespole Souladies. Jej muzyczni idole to: Stevie Wonder, Beyonce, Alicia Keys. Kocha jazdę na łyżwach. Jest w długoletnim związku ze swoim partnerem, z którym mają dwójkę dzieci.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z 7. odcinka "Śpiewajmy razem. All Together Now", a na nich, prócz Threeky, Ewa Farna w nowej fryzurze! Pasują jej różowe włosy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×