"Śpiewajmy razem. All Together Now" odcinek 8. FINAŁ! Wygrał Mateusz Łopaciuk! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

14 uczestników wystąpiło w finale "Śpiewajmy razem. All Together Now". To oni najlepiej wypadli w poprzednich odcinkach programu Polsatu. Kto porwał do wspólnego śpiewu ścianę jurorów i wygrał show?

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now" FINAŁ - co się wydarzyło?

W finale programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" wystąpiło 14 uczestników (dwóch zwycięzców z każdego z 7 odcinków). Ściana jurorów usłyszała takie hity jak m.in. "Legendary", "Jestem kobietą" czy "Everybody needs somebody". Zwycięzcą programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" może zostać ten, który porwie do wspólnego śpiewania najwięcej jurorów. Czeka na niego statuetka oraz 100 tys. złotych.

Kaśka Dudzik zaśpiewała tak, że jurorzy mieli ciary! Wszyscy wstali z miejsc? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do finału awansowali: Mateusz Łopaciuk z Janowa Podlaskiego, Patrycja Pałucka z Główczyc, Katarzyna Grzesiek z Bytomia, Tomasz Furman z Jodłowej, Lena Czechowicz z Wadowic, Paulina Urynowicz z Żyrardowa, Agata Czaban z Białegostoku, Roman Grzegorczyk z Kielc, Mariusz Suchożebrski z Pruszkowa, Natalia Zręba z Piaseczna, Kaśka Dudzik z Mielca, Paulin i Bartek Gruszeccy z Aleksandrowa Łódzkiego, Patrycja Błach ze Zdziechowic oraz Adam Ruszczyński z Zielonej Góry

3 osoby, których występ został najlepiej oceniony - Natalia Zaręba, Mateusz Łopaciuk oraz Mariusz Suchożebrski - zaśpiewały raz jeszcze w ścisłym finale. Ostatnia piosenka Mariusza to "Fly away" (71 osób wstało). Natalia zaśpiewała "Niech żyje bal", co do spodobało się 85 osobom w jury. Mateusz porwał 87 jurorów do wspólnego śpiewu "Przeżyj to sam".

Program "Śpiewajmy razem. All Together Now" wygrał Mateusz Łopaciuk!

Ewa Farna w różowych włosach i energiczne trio na scenie! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miśka (gość)

    Fatalny program szczególnie patrząc na wyniki.

    25.10.2018 01:42
  • Anastazjaaa (gość)

    Chłopak ma naprawdę wyjątkowo ciekawą barwę głosu... chciałabym go usłyszeć kiedyś w radiu czy na dużej scenie. Ma inny głos...wyjątkowy... oby te 100 tys. zł które wygrał pomogły mu w jakiejś małej części nagrać dobrą płytę i szybko ją wydać. Gratuluję i trzymam kciuki!

    24.10.2018 22:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×