"Spikerka". Ewolucja roli kobiet w społeczeństwie lat 60. w serialu na Epic Drama! Kiedy premiera?

Konflikty, zdrady i polityczne gierki. Na ich tle walka młodej, ambitnej i - do czasu - pewnej siebie Christine, której los okaże się symboliczny dla ewolucji roli kobiet w społeczeństwie lat 60., Nowy pasjonujący serial kanału Epic Drama, "Spikerka". Kiedy premiera?

Multimedia

"Spikerka" od środy, 8.07.2020 o godz. 22:35 na kanale Epic Drama! - sprawdź program tv

Francja, lata 60. XX w. Christine, znana prezenterka telewizyjna, to modelowy przykład nowoczesnej francuskiej kobiety, która znakomicie łączy życie żony i matki z karierą zawodową. Jednak pewnego dnia, kiedy przygotowuje się do występu, zostaje brutalnie zaatakowana. Z dnia na dzień z pewnej siebie ikony małego ekranu staje się zaszczutą, przerażoną kobietą, która niczego nie jest już pewna. Aby stawić czoła nieznanemu wrogowi, musi mieć oczy szeroko otwarte.

"Babilon Berlin" i "Wiedeńska krew", czyli serialowa podróż po Europie. Sprawdź, co oglądać w lipcu!Zobacz więcej

Przed nią walka o życie, rodzinę i wolność. Konflikty, zdrady, polityczne gierki — los Christine okaże się symboliczny dla ewolucji roli kobiet w społeczeństwie lat 60., w którym liczy się przede wszystkim władza.

Odtwórczyni głównej roli, Marie Gillain, otrzymała wiele nagród i wyróżnień za udział w filmach „Powinowactwa z wyboru”, „Marie” i „Przynęta”. Jest także laureatką nagrody im. Romy Schneider, przyznawanej co roku młodym, obiecującym aktorkom pracującym we francuskim przemyśle filmowym. Zagrała także siostrę ikony mody w filmie Anne Fontaine "Coco Chanel".

"Gra o tron" czy "Breaking Bad"? Oto najlepsze seriale XXI wieku! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krystyn (gość)

    Ciekawy serial, świetnie zagrany

    28.07.2020 18:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×