"Spikerka". Młoda, ambitna kobieta w społeczeństwie, w którym liczy sie przede wszystkim władza [ZDJĘCIA]

Konflikty, zdrady i polityczne gierki. Na ich tle walka młodej, ambitnej i - do czasu - pewnej siebie Christine, której los okaże się symboliczny dla ewolucji roli kobiet w społeczeństwie lat 60., Nowy pasjonujący serial kanału Epic Drama, "Spikerka". Kiedy premiera?

Multimedia

"Spikerka" – premierowy odcinek we wtorek, 13.11.2018 r, na kanale Epic Drama! - sprawdź program tv

Francja, lata 60. XX w. Christine, znana prezenterka telewizyjna, to modelowy przykład nowoczesnej francuskiej kobiety, która znakomicie łączy życie żony i matki z karierą zawodową. Jednak pewnego dnia, kiedy przygotowuje się do występu, zostaje brutalnie zaatakowana. Z dnia na dzień z pewnej siebie ikony małego ekranu staje się zaszczutą, przerażoną kobietą, która niczego nie jest już pewna. Aby stawić czoła nieznanemu wrogowi, musi mieć oczy szeroko otwarte.

Najdroższy jak dotychczas serial niemiecki w TV! Czy jest też najlepszy? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przed nią walka o życie, rodzinę i wolność. Konflikty, zdrady, polityczne gierki — los Christine okaże się symboliczny dla ewolucji roli kobiet w społeczeństwie lat 60., w którym liczy się przede wszystkim władza.

Odtwórczyni głównej roli, Marie Gillain, otrzymała wiele nagród i wyróżnień za udział w filmach „Powinowactwa z wyboru”, „Marie” i „Przynęta”. Jest także laureatką nagrody im. Romy Schneider, przyznawanej co roku młodym, obiecującym aktorkom pracującym we francuskim przemyśle filmowym. Zagrała także siostrę ikony mody w filmie Anne Fontaine "Coco Chanel".

"Gra o tron" czy "Breaking Bad"? Oto najlepsze seriale XXI wieku! [RANKING]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×