"Spłukane gwiazdy". Nicolas Cage, Lindsay Lohan i Johnny Depp - jak roztrwonili fortunę? [ZDJĘCIA]

Co może się stać, gdy z nagłą popularnością przychodzą wielkie pieniądze? Fascynujące historie gwiazd słynących ze skandali, których życie i bogactwo w wyniku nadmiernych wydatków wymknęły się spod kontroli – od Nicholasa Cage'a, któremu udało się roztrwonić 100-milionową fortunę, do niesamowitego długu w wysokości 400 milionów dolarów, który Michael Jackson pozostawił w spadku najbliższym krewnym. Szalone życie gwiazd w nowym serialu "Spłukane gwiazdy" w CBS Reality.

Multimedia

"Spłukane gwiazdy" w sobotę, 13.10.2018 o godz. 20:00 w CBS Reality! - sprawdź program tv

W serii dokumentalnej „Spłukane gwiazdy” mamy okazję zajrzeć za kulisy życia wielkich gwiazd Hollywood. Program pokazuje, co może się stać, gdy z nagłą popularnością przychodzą wielkie pieniądze. Każda historia opowiedziana w serialu „Spłukane gwiazdy” jest bardziej szokująca od kolejnej. Dzięki fachowym komentarzom dziennikarzy mediów plotkarskich i finansowych, jak również opowieściom najbliższych osób, mamy szansę poznać wydarzenia, które doprowadziły wielkie gwiazdy na skraj ubóstwa.

Kultowa komedia powróci jako musical? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W jednym z odcinków zobaczymy historię Lindsay Lohan, gwiazdy, która sięgnęła dna. Lohan zabłysła na hollywoodzkim firmamencie w 1999 roku dzięki podwójnej roli w filmie „Nie wierzcie bliźniaczkom”. Była wtedy zaledwie 13-letnią dziewczynką, przed którą nagle otworzył się wielki świat. Zaczęły pojawiać się pierwsze poważne propozycje filmowe, a nieznana nastolatka stała się małą gwiazdką. Kolejny hit, „Zakręcony piątek”, przyniósł Lindsay rozpoznawalność w Hollywood i wiele ważnych drzwi stanęło przed nią otworem. Jej przyszłość rysowała się wspaniale. Zaczęła pojawiać się na okładkach pism, zapraszano ją na wszystkie ważne imprezy i wydarzenia – była dosłownie wszędzie. Ameryka oszalała na punkcie rudowłosej dziewczyny. Jednak z pieniędzmi i sukcesem przychodzi także wielka odpowiedzialność, której 18-latka nie potrafiła udźwignąć. Miliony dolarów wydane na rozrywkowy tryb życia, dziesiątki rozpraw sądowych, setki dni na odwyku, dwa tygodnie więzienia. Gdy skończyła 25 lat jej kariera legła w gruzach, a miliony zniknęły. Z ulubienicy Ameryki stała się pariasem w Hollywood. Postanowiła zerwać z przeszłością i w 2014 roku przeniosła się do Londynu. Dziś mieszka w Dubaju, ma własną linie kosmetyków i pojawia się w małych, niezależnych produkcjach telewizyjnych w Wielkiej Brytanii oraz Arabii Saudyjskiej, ale wciąż marzy o powrocie do wielkiego aktorstwa. Czy uda jej się wrócić na szczyt nie popełniając błędów z przeszłości?

Kto ukrywa się pod pseudonimem, a kto zmienił imię? [WIDEO]Zobacz więcej

Bohaterami kolejnych odcinków są m.in. Johnny Depp, jeden z najbardziej utalentowanych i rozpoznawanych aktorów Hollywood, którego gaże liczono w milionach dolarów. Kiedy w 2017 roku świat dowiedział się, że aktor ma poważne kłopoty finansowe, nikt nie mógł w to uwierzyć. Na jaw wyszły jego ogromne, niekontrolowane wydatki. Jednak lekkomyślne szastanie pieniędzmi nie było jedynym problemem gwiazdora. Aktorka i gwiazda reality show, Tori Spellingdo doprowadziła się do uzależnienia od zakupów. Kiedy rodzina odcięła ją od fortuny, a zdobywanie kolejnych ról nie przychodziło z łatwością, zakupoholizm Tori zamienił jej życie w niekończący się kryzys finansowy. Nicolas Cage, dorastając w jednej z najważniejszych rodzin Hollywood, od dziecka był predystynowany do bycia wielkim. Gdy jego kariera nabrała tempa, Cage zarabiał miliony grając w takich hitach jak „Bez twarzy” czy „Zostawić Las Vegas”. Kiedy więc okazało się, że jeden z najlepiej zarabiających aktorów stanął na skraju bankructwa, dla opinii publicznej ta wiadomość była szokiem. Chociaż chyba większym był ten po smierci króla popu Michaela Jacksona, który u szczytu swego panowania wart był pół miliarda dolarów. Na swój ekstrawagancki i ekscentryczny styl życia Jackson wydawał bardzo dużo, jednak dopiero po jego śmierci okazało się, jak wiele.

Król popu z nieznanej perspektywy! Zobacz więcej

Premierowe odcinki w każdą sobotę i niedzielę o godz. 20:00 w CBS Reality.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×