"SpongeBob Kanciastoporty". Paramount+ opublikował zapowiedź prequela przygód SpongeBoba. O czym będzie?

Paramount+ podzielił się fragmentem najnowszej produkcji opowiadającej o przygodach SpongeBoba. O czym będzie prequel opowieści o najsłynniejszej gąbce na świecie?

Multimedia

"SpongeBob Kanciastoporty" - kim jest bohater?

SpongeBob Kanciastoporty to znana na całym świecie, niezwykle optymistycznie nastawiona do świata gąbka morska, mieszkająca w domku przypominającym ananasa w miejscowości Bikini Dolne, znajdującej się na dnie oceanu. Wyglądem przypomina zwykłą gąbkę kuchenną, a jego najlepszym przyjacielem jest Patryk Rozgwiazda, mieszkający w pobliżu. SpongeBob pracuje w restauracji Pod Tłustym Krabem, a w czasie wolnym najbardziej lubi puszczać bańki mydlane i łowić meduzy.

11 stycznia 2021 roku w serwisie YouTube pojawił się fragment nowego serialu o przygodach SpongeBoba produkcji Paramount+. Zobaczcie sami!

O czym będzie opowiadać nowy serial?

Najnowsza produkcja będzie nosić tytuł "Kamp Koral: SpongeBob's Under Years" oraz będzie stanowić prequel dla historii przedstawionej w serialu "SpongeBob Kanciastoporty", stworzonego przez stację Nickelodeon. Nowy serial będzie opowiadał o dzieciństwie SpongeBoba, który w wieku 10 lat przebywa na obozie letnim, gdzie poznaje Patricka, Sandy, Skalmara, Planktona oraz Pana Kraba. Bohaterowie wspólnie tworzą podwodne ogniska, pływają w jeziorze Yuckymuck oraz łapią dzikie meduzy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×