Sport

Rajd Japonii 2022. Finał sezonu WRC na żywo w Motowizji. Kiedy emisje i retransmisje?

Tegoroczna rywalizacja w Rajdowych Mistrzostwach Świata zakończy się w Japonii. Polscy kibice będą mieli wyjątkowy powód do kibicowania – to właśnie w „kraju kwitnącej wiśni” mistrzem świata WRC2 może zostać załoga ORLEN Rally Team - Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak. Motowizja pokaże cztery odcinki specjalne Rajdu Japonii, w tym ostatni i dodatkowo punktowany Power Stage, po którym, mamy nadzieję, będziemy mogli świętować wspólnie sukces.

12.11.2022Motowizja

Mariusz Pudzianowski ma dużą i luksusową posiadłość! Zobaczcie, jak wygląda dom legendarnego wojownika!

Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców, przez co znają go chyba wszyscy Polacy! Utytułowany zawodnik na wszystkie wyróżnienia zasłużył własną praca, a jego kariera może być wzorem dla wielu. Sportowiec nie stroni od mediów społecznościowych, gdzie możemy podziwiać m.in. jego wystawny dom! Zobaczcie, jak mieszka Mariusz Pudzianowski!

14.08.2022Taniec z gwiazdami

"Dzielnica strachu". Agata Załęcka w reprezentacji Polski na mistrzostwach świata! Wielki sukces polskiej aktorki!

W środę 31 sierpnia o 20.00 startuje w PULS 2 nowy sezon serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica strachu”. W jednej z głównych ról, detektyw śledczej, występuje Agata Załęcka. Prywatnie wielką pasją Agaty jest freediving – nurkowanie na wstrzymanym oddechu - dyscyplina, w której aktorka osiąga znakomite wyniki! Po wielu sukcesach w Polsce, Agata Załęcka została powołana do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Federacji AIDA, które odbędą się w dniach 17-27 sierpnia na wyspie Roatan w Hondurasie. Oficjalnym sponsorem udziału Agaty Załęckiej w Mistrzostwach Świata został kanał PULS 2.

08.08.2022Dzielnica strachu

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski ma piękną i utalentowaną córkę! Aleksandra po ojcu odziedziczyła zacięcie do sportu!

"Sanatorium miłości 4" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy seniorów poszukujących miłości. Jednym z bohaterów ostatniej edycji show był Andrzej Sikorski z Warszawy, były piłkarz, który niedawno pochwalił się piękną i bardzo utalentowaną córką! Zobaczcie, czym zajmuje się Aleksandra Sikorska!

12.07.2022Sanatorium miłości

Gala KSW 71 NA ŻYWO. Artur Szpilka debiutuje w MMA! Nietypowy powrót "Różala"! Karta walka KSW 71. Gdzie oglądać galę? [TRANSMISJA ONLINE]

Marian Ziółkowski jest mistrzem wagi lekkiej KSW od grudnia 2020 roku. W sobotę na gali KSW 71 w Toruniu, będzie bronił pasa mistrzowskiego po raz trzeci, a odebrać mu go spróbuje Sebastian Rajewski. W akcji zobaczymy też m.in. wracającego byłego mistrza wagi ciężkiej Marcina Różalskiego, czy debiutującego w MMA Artura Szpilkę. Gala KSW 71 w Toruniu już w sobotę o 19.00. Transmisję na żywo można oglądać wyłącznie na Viaplay.pl w ramach standardowej subskrypcji, za 34 złote miesięcznie.

18.06.2022KSW

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×