Sportowcy w serialach. Nie tylko piłkarze pojawiają się na małym ekranie!

Nie tylko piłkarze godzą się na występy gościnne w serialach. Również inni znani sportowcy pojawiają się w tych produkcjach. Którzy? Kogo zagrali? Sprawdź!

Multimedia

W naszym kraju chyba najbardziej znanymi sportowcami są piłkarze. Twórcy filmów i seriali często wykorzystują ten fakt i angażują ich do swoich produkcji. Jednak sportowcy z innych dyscyplin także występują w polskich serialach. Nie zawsze występują gościnnie, jako oni sami, ale czasem dostają też bardziej rozbudowane role.

Dudek w serialu, Deyna u boku Stallone'a. Oto piłkarze, którzy spróbowali swoich sił w aktorstwie! [GALERIA]Zobacz więcej

Sportowcy w polskich serialach

Najwięcej sportowców wystąpiło w czwartym sezonie serialu "Rodzinka.pl". W tej serii twórcy postanowili propagować sport i zaangażowali do tego między innymi Tomasza Majewskiego, Otylię Jędrzejczak czy Maję Włoszczowską. Wystąpili jako oni sami i razem z rodziną Boskich uprawiali sport. W innych serialach sportowcy zazwyczaj występują jako oni sami, choć znany polski pięściarz, Grzegorz Skrzecz, dostał małą, acz istotną dla fabuły rolę w "Ojcu Mateuszu". Zaś Mariusz Pudzianowski wystąpił nie w jednym, a w kilku odcinkach "Na Wspólnej".

Którzy sportowcy wystąpili w serialach? Kogo zagrali? Sprawdźcie to w naszej galerii!

Radosław Majdan dołączy do obsady serialu! Kogo zagra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Joanna Jędrzejczyk w "Szpitalu"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×