Spowiada się z drugiej ciąży!

Tak nisko ceni swoją prywatność?

Multimedia

Monika Mrozowska znana głównie z serialu Rodzina zastępcza i swoich wypowiedzi o pasji do garncarstwa nie ma żadnych zahamowań, aby opowiadać prasie o szczegółach swojej drugiej ciąży.

Teoretycznie Mrozowska ma na swoim koncie nawet sesje rozbierane w Playboyu i wizytę z kamerą w swoim mieszkaniu. Ale żeby opowiadać o nieplanowanej ciąży?

Skoro jej to nie przeszkadza, że cała Polska będzie wiedziała o tak intymnych szczegółach z jej życia prywatnego, prezentujemy jej spowiedź dla Super Expressu.

Nie do końca planowaliśmy dziecko, choć od dłuższego czasu rozmawialiśmy z mężem o rodzeństwie dla córeczki. Na razie to jest początek 4. miesiąca i nie znam płci, ale nie zależy mi jakoś bardzo, żeby ją poznać. [...] Czuję się bardzo dobrze. Nie mam zachcianek jak większość kobiet w ciąży. W ogóle mój mąż mówi, że w ogóle nie widać po mnie, żebym była w ciąży. Do tej pory przytyłam tylko kilogram i mam nadzieję, że z moją wagą będzie tak jak w pierwszej ciąży. Wtedy przytyłam tylko 9 kg!

My już dziękujemy, - nie mamy żadnych pytań.

Komentarze

Skomentuj
  • gośka (gość)

    wszystkiego dobrego pani MOniko,gratulacje!!!!bardzo panią lubię

    25.05.2010 07:50
  • ino (gość)

    co złego w tym,ze dzieli się swoim szczęściem?i przyznaje,że ciąża nieplanowana?dzieci czasem same sobie planują moment przyjścia na ten świat:)jest odważna,że o tym mówi!

    24.05.2010 20:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×