"Sprawa dla reportera". Elżbieta Jaworowicz zajęła się sprawą Jacka Murańskiego! Aktor i freak fighter został pobity przez policję?

"Sprawa dla reportera" to program, którego przedstawiać nie trzeba. Elżbieta Jaworowicz od lat pochyla się nad sprawami, które większość spisała na straty. W najnowszym odcinku programu dziennikarka przyjrzy się sprawie Jacka Murańskiego, aktora i znanego freak fightera.

Multimedia

"Sprawa dla reportera" - w czwartek, 14 lipca 2022 roku, o godzinie 21:55

Jacek Murański to osobowość internetowa, która cieszy się ogromną popularnością. Dla fanów freak fightów to wręcz legenda! Jacek Murański jest aktorem i epizodystą, a także amatorskim zawodnikiem MMA, dzięki któremu pojęcie rzymskiej klatki na stałe zapisało się w słownikach fanów freak figtów. Jacek Murański jest także ojcem innego gwiazdora freak figtów oraz aktora, byłego gwiazdora serialu "Lombard. Życie pod zastaw", Mateusza Murańskiego.

Martyna Kupczyk pochwaliła się córką. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach!Zobacz więcej

Teraz jednak Jacek Murański w mediach pojawi się w innej roli. Celebryta zagości w programie Elżbiety Jaworowicz pt. "Sprawa dla reportera", gdzie poruszona będzie sprawa... pobicia Jacka Murańskiego przez policję!

Będziecie oglądać?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×