sprawa dla reportera

„Sprawa dla reportera”. Jak kiedyś wyglądała Elżbieta Jaworowicz. Stare zdjęcia gwiazdy TVP robią wrażenie!

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej od dekad jest Elżbieta Jaworowicz. Prowadząca program „Sprawa dla reportera” gwiazda TVP bywa również w innych flagowych formatach stacji. Podczas odwiedzin w studio „Pytanie na śniadanie” wróciła do tzw. starych czasów i pokazała swoje zdjęcia z młodości oraz zaśpiewała „Uciekaj moje serce” Seweryna Krajewskiego. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała dziennikarka!

20.03.2023Sprawa dla reportera

„Sprawa dla reportera” zniknie z anteny po blisko 40 latach!? Niepewna przyszłość Elżbiety Jaworowicz

„Sprawa dla reportera” jest jednym z najdłużej emitowanych programów w historii polskiej telewizji, a osoba prowadzącej Elżbiety Jaworowicz zyskała już miano legendy TVP. Czyżby jednak po blisko 40 latach format miał zniknąć z anteny? Według ostatnich medialnych doniesień przyszłość zarówno programu, jak i jego gospodyni stoi pod sporym znakiem zapytania.

23.02.2023Sprawa dla reportera

„Sprawa dla reportera”. Mecenas Piotr Kaszewiak zaniepokoił fanów! Wybiera się na telewizyjną emeryturę?!

Mecenas Piotr Kaszewiak to jedna z postaci, która nie jest obca widzom za sprawą kultowego już dziś programu „Sprawa dla reportera” Elżbiety Jaworowicz. Adwokat często pojawiał się w programie TVP w roli eksperta, ale od pewnego czasu widzowie go nie widują. W mediach społecznościowych pojawiło się pytanie, kiedy wróci na antenę. Jego odpowiedź zaniepokoiła fanów!

23.02.2023Sprawa dla reportera

„Sprawa dla reportera”. Mecenas Piotr Kaszewiak zyskał sławę dzięki programowi Elżbiety Jaworowicz. Znany adwokat nie chce być celebrytą!

Powiedzieć, że „Sprawa dla reportera” jest kultowa, to tak, jakby nie powiedzieć nic. Program Elżbiety Jaworowicz od lat jest na antenie Telewizji Polskiej i ma wiernych fanów. Co ciekawe, w ostatnich latach program wylansował jedną osobę, która zdobyła wyjątkowy szacunek widzów. Chodzi tutaj o mecenasa Piotra Kaszewiaka, który swoją charyzmą sprawił, że widzowie go uwielbiają! Znany adwokat natomiast nie zamierza być celebrytą. Zobaczcie, jaki jest prywatnie.

15.01.2023Sprawa dla reportera

"Sprawa dla reportera". Macademian Girl grająca na bębnie to nie wszystko. Oto najmocniejsze momenty programu Elżbiety Jaworowicz!

"Sprawa dla reportera" to już jeden z najbardziej kultowych programów na antenie Telewizji Polskiej. Program, który z przerwami nadawany jest od 1983 roku, z założenia miał być poważną interwencyjną audycją i przez wiele lat spełniał swoją rolę. Jednak w ostatnim czasie na antenie "Sprawy dla reportera" potrafią się dziać... rzeczy co najmniej dziwne, które dzisiaj natychmiast stają się internetowymi memami. Oto najmocniejsze momenty "Sprawy dla reportera"!

04.08.2022Sprawa dla reportera

"Pytanie na śniadanie". Tamara Gonzalez Perea gra na bębnie. Wideo z programu "Sprawa dla reportera" hitem w sieci

Tamara Gonzalez Perea niegdyś była jedną z najpopularniejszych polskich blogerek fashion. Swoja karierę zaczynała w mediach społecznościowych, z czasem decydując się na przejście do innych mediów - telewizji. Wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" i dołączyła do zespołu "Pytanie na śniadanie". Dziś zajmuje się jednak zgoła odmiennymi sprawami, a jej występ w programie Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera" odbił się szerokim echem.

02.08.2022Pytanie na śniadanie

"Sprawa dla reportera". Zapłakana kobieta była maltretowana przez męża, a Elżbieta Jaworowicz i eksperci bujają się do discopolowego hitu "Żono moja". Manager zespołu: Chcieliśmy jej przypomnieć dobre chwile z mężem

"Sprawa dla reportera" to już kultowy program w polskiej telewizji, który jednak z roku na rok staje się również... coraz większą pożywką dla Internautów, którzy nie mogą wyjść z podziwu, jak w programie Elżbiety Jaworowicz twórcy potrafią wymieszać ludzką tragedię z kiczem oraz żenadą. Ostatnio mieliśmy tego kolejny przykład.

13.01.2022Sprawa dla reportera

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×