Sprawdź Telemagazyn.pl w nowej odsłonie!

W czwartek, 2 lipca pod adresem nowy.telemagazyn.pl wystartowała wersja beta odświeżonego serwisu Telemagazyn.pl. Przygotowaliśmy mnóstwo nowych funkcjonalności. Sprawdźcie, co się zmieni i piszcie, jak się Wam podoba!

Multimedia

Przez najbliższe tygodnie czekamy na Wasze uwagi, które będziemy starali się na bieżąco uwzględniać w pracach nad nową wersją serwisu, która ostatecznie zastąpi obecną na przełomie sierpnia i września.

Zobacz, jak zmienia się Telemagazyn.pl

Dostosowany do Twoich urządzeń Od dawna śledzicie nasz serwis nie tylko na komputerach, ale także na smartfonach i tabletach, dlatego nowy Telemagazyn.pl został stworzony w technologii RWD - dzięki czemu jest dostosowany do urządzeń o różnych rozdzielczościach. Nie ma znaczenia, czy korzystacie z serwisu na komputerze, czy na telefonie - macie dostęp do wszystkich jego funkcji.

Łatwiejsze wyszukiwanie Telemagazyn.pl został wzbogacony o wyszukiwarkę z automatycznym podpowiadaniem, która pomoże Wam łatwo odnaleźć ulubione filmy, seriale, czy kanały telewizyjne. W naszej bazie znajdziecie tysiące programów oraz ramówkę ponad 300 stacji.

Program TV tak, jak lubisz Od teraz sprawdzać ramówki stacji można będzie bez konieczności przeładowywania strony, co znacznie przyspieszy korzystanie z serwisu. Błyskawiczne filtrowanie programu telewizyjnego według gatunku (film, serial, sport, dokument, teatr, itd) pozwoli w prosty sposób wskazać interesujące Was audycje. Przydatną funkcją jest także wybór kanałów dostępnych u konkretnego dostawcy.

Jaki film obejrzeć dziś wieczorem? Codziennie w telewizji znajdziecie dziesiątki emitowanych filmów. Jak wybrać najciekawszy? Sprawdzajcie "Hity dnia", czyli pozycje przez nas rekomendowane. Recenzują je nasi dziennikarze, którzy przygotują też garść ciekawostek oraz materiałów multimedialnych.

Zobacz np. hit na czwartkowy wieczór: "50 pierwszych randek"

Kochacie seriale? My tak! Każdy z nas ma swój ulubiony, a Wy możecie znaleźć informację o nich wszystkich w naszym serwisie. Dla niecierpliwych streszczenia wszystkich odcinków na kilka dni do przodu...

"GRA O TRON" - zobaczcie stronę serialu w nowym Telemagazynie!

Galerie w nowej odsłonie W odświeżonym serwisie zmienione zostały galerie zdjęć, które teraz dostępne są w nowej formie. Sprawdźcie sami, jak przyjemnie przegląda się zdjęcia na stronie wybranego filmu lub serialu.

Nowe sekcje tematyczne Nasza redakcja na bieżąco sprawdza co w trawie piszczy. Dlatego w nowym Telemagazynie oddajemy w Wasze ręce nowe sekcje tematyczne: - Seriale - znajdziecie tu moc newsów z serialowych planów oraz, a jakże, spoilery! - Rozrywka i gwiazdy - będziemy śledzić, jak skaczą, tańczą i śpiewają największe gwiazdy polskiego show-biznesu - Film - podpowiadamy, gdzie obejrzeć dobry film (w telewizji, w internecie, a może w kinie) - Sport - wszystko o sportowych transmisjach dla zagorzałych kibiców (i tych w kapciach też) - Dla dzieci - czyli sekcja dla... rodziców. Podpowiemy co warto, a czego nie warto pokazywać Waszym pociechom.

Odświeżona wersja serwisu dostępna jest pod adresem nowy.telemagazyn.pl od 2 lipca 2015 r., aby ostatecznie na przełomie sierpnia i września całkiem zastąpić obecną wersję serwisu. Swoje uwagi dotyczące nowej odsłony Telemagazynu możecie zgłaszać pisząc komentarze pod tym tekstem lub wysyłając wiadomość na adres e-mailowy: nowy@telemagazyn.pl.

Komentarze

Skomentuj
 • lilka

  Faktycznie "nowy" ale GORSZY - gorsza szata graficzna - zgadzam się z przedmówcami - NIE CZYTELNA. faktycznie było by dobrze zostawić opcję starej szaty graficznej.

  A jeśli chodzi o to, co konkretnie jest nie czytelne to już wymieniam: - czcionka - rodzaj tej czcionki nie służy oczom! - godziny nadawania były ładnie pogrubione i wyodrębnione kolorem na szaro - w nowej szacie godziny nadawania programów są WIELOKOLOROWE - co męczy oczy i też powoduje, że za dużo wyróżnień wprowadza ogólny bałagan - ten siwy pasek z lewej strony przy godzinach w starej wersji ładnie oddzielał od siebie poszczególne programy, co było miłe dla oka - teraz programy są doddielone tylko cieńką siwą nitką i bardzo źle się to ogląda - jendnak największą wadą nowego jest zdecydowanie TYP CZCIONKI!!!!!!

  na to na prawdę ciężko się patrzy - moim zdaniem - grafika nadaje się zdecydowanie do poprawki, albo faktycznie dajcie ludziom możliwość wyboru

  no i jeszcze jedno przy ułożeniu programu z góry do dołu czyli w pionie - w nowej wersji programy są oddzielane linijkami - niebieskimi, czerwonymi, różowymi, w kolorze mięty .... itd - no jak można taką torturę zgotować ludziom??? przecież - program i każda aplikacja do czytania powinna być przede wszystkim CZYTELNA - a tu jakaś kolorowa dyskoteka.

  Nie wiem tylko jak taka nieczytelna kolorowa wersja przeszła jakiekolwiek pochlebne opinie żeby można ją było wdrażać jako nowy produkt.

  Powiem tak - wiele lat korzystałam z tego magazynu ale jeśli nowa wersja będzie tak nieczytelna to w internecie są inne czytelniejsze wersje i na pewno nie będę męczyła moich oczu i po latach z wielką przykrością ale rozstanę się z telemagazynem

  04.08.2015 22:35
 • michal.wieczorek@...

  tomekmac13@... napisał:

  Samo ustawianie ulubionych kanałó zajęło mi prawie 45 min kursor zamienia się w zwkły kursor co powoduje że nie można przenieść kanału do lubionych tylko zaznacza tekst po 30 min chciałem rzucić laptopem o ścianę!!! [/cyt] Będziemy wdzięczni za podanie informacji, z jakiej przeglądarki Pan korzysta (nazwa i wersja). To pomoże nam rozwiązać ten problem.

  [cyt="tomekmac13@..."] Gdzie serialowe ABC w artykule piszecie, że lubicie seriale skoro tak to po co utrudniać ich wyszukiwanie?

  Spokojnie, taka opcja znajdzie się również w nowej wersji serwisu. Nie będziemy usuwać funkcjonalności, z których korzystają nasi Czytelnicy.

  Michał Wieczorek/Telemagazyn.pl

  22.07.2015 12:43
 • michal.wieczorek@...

  romcio napisał:

  Wersja skrócona w poziomie jest na mobilne urządzenie nie przejrzysta....a wielka szkoda:(

  Pracujemy nad optymalizacją nowej witryny pod urządzenia mobilne. Jeśli macie konkretny problem na swoim telefonie, czy tablecie, wysyłajcie proszę screena na adres nowy@telemagazyn.pl. Postaramy się pomóc w każdym przypadku. Michał Wieczorek/Telemagazyn.pl

  22.07.2015 12:33
 • michal.wieczorek@...

  roxcafe@... napisał:

  Moim zdaniem w ogole nieczytelnie [...]

  Dzień dobry. Czy możemy prosić o info co dokładnie jest nieczytelne? Nowy układ zawsze wymaga przyzwyczajenia, chętnie pomożemy znaleźć interesujące Cię funkcję.

  22.07.2015 12:28
 • tomekmac13@...

  Jeszcze jedno przy wprowadzaniu nowej szaty dajcie nam możliwość wyboru - np. niech wyświetli się monit z pytaniem czy chcę przejść do nowej szaty czy też nie? Jak również zostawcie moliwość powrotu do starej ramówki jeśli komuś nie spodoba się nowa... Nie uszczęśliwiajcie nikogo na siłę, ciężko jest cieszyć się z prezentu, który się nie podoba!!!

  08.07.2015 17:17
 • tomekmac13@...

  Zdecydowanie stara ramówka jest lepsza nic dodać nic ująć!!! Samo ustawianie ulubionych kanałó zajęło mi prawie 45 min kursor zamienia się w zwkły kursor co powoduje że nie można przenieść kanału do lubionych tylko zaznacza tekst po 30 min chciałem rzucić laptopem o ścianę!!! i gdyby nie to że wyszedłem z siebie to nigdy bym pewnie tego nie skończył, ten drugi co wyszedł za mnie dokończył to dla mnie... Gdzie serialowe ABC w artykule piszecie, że lubicie seriale skoro tak to po co utrudniać ich wyszukiwanie? w nowej szacie jest tylko to co proponujecie ewentualnie muszę skorzystać z wyszukiwarki, ale ja nie chcę szukać - dlaczego nie mogą być posegregowane jak dawniej pod literami alfabetu to samo dotyczy filmowego ABC - dlaczego zawsze wszystko musicie utrudniać?! Wy cieszycie się z nowej szaty, a my szukamy nowego przejżystego serwisu, a szkoda bo naprawdę się do was przyzwyczailiśmy... Podsumowanie: wykrzyczane NIE dla nowej szaty!!!

  08.07.2015 17:06
 • romcio (gość)

  Dla mnie "stara szata" jest ładniejsza, przejrzysta i czytelniejsza jeśli chodzi o sam program.Tak samo by mogła wyglądać na androida lub OS Wersja skrócona w poziomie jest na mobilne urządzenie nie przejrzysta....a wielka szkoda:(

  06.07.2015 11:29
 • roxcafe@...

  Moim zdaniem w ogole nieczytelnie, wolalam wrocic do starej wersji. To przede wszystkim dlatego uzywam teletydzien, bo ma przejrzysta szate. Jesli bedzie wszystkiego nawalone jak na innych portalach z programem to ja protestuje.

  04.07.2015 21:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×