"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny". Monika Mrozowska pokazuje "nieidealny" brzuch. Aktorka ma ważne przesłanie

Monika Mrozowska zaprezentowała na Instagramie swój "nieidealny" brzuch. Aktorka swoim wpisem chciała przekazać wszystkim paniom ważne przesłanie.

Multimedia

Monika Mrozowska pokazuje brzuch

Monika Mrozowska, którą widzowie doskonale pamiętają z roli Majki w "Rodzinie zastępczej", prywatnie jest mamą trójki dzieci. Aktorka promuje także zdrowy styl życia, dietę i ćwiczenia. Z okazji Dnia Kobiet zamieściła serię zdjęć i opatrzyła je obszernym opisem, który ma ważne przesłanie dla wszystkich pań.

Monika Mrozowska zachwyca w bikini! Gdzie wyjechała na wakacje?Zobacz więcej

Monika Mrozowska pokazała także zdjęcie swojego "nieidealnego" brzucha.

Zdjęcie drugie przedstawia mój opuchnięty, zgięty brzuch podczas menstruacji, po 3 dzieci i wycięciu wyrostka . Zdjęcie numer trzy to ten sam brzuch, dalej opuchnięty, ale wyprostowany.

Aktorka chce w ten sposób przekazać kobietom, że nie należy wierzyć we wszystko, co pojawia się w Internecie i wygląda idealnie.

Ćwiczę, jestem aktywna, wklepuje w ciało rozmaite mazidła, zdrowo się odżywiam, nie wpierniczam słodyczy, ale mimo to moje ciało raz wygląda lepiej, a raz gorzej! Raz brzuch jest płaski i podobno nawet widać na nim zarys mięśni, a raz jest spuchnięty, raz skóra jest błyszcząca, napięta i opalona, a innym razem przesuszona i blada...

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×