"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Nagi komendant, nowy romans i cyberprzestępczość. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu? [ZDJĘCIA]

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ciągle starają się zaskakiwać widzów w swoich kolejnych odcinkach. I tym razem będzie gorąco! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny".

Multimedia

"SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY" od poniedziałku do czwartku, o godz. 20:00 w TV4! - SPRAWDŹ PROGRAM TV

Paulina Wach stoi przed zadaniem odbudowy relacji z córką. Wzięła urlop, stara się spędzać z Agatą dużo czasu i wyjaśnić sobie wszystkie wzajemne nieporozumienia. Ciężar kolejnej sprawy kryminalnej spada głównie na Kubę Walczaka.

Kiedy premiera 5. sezonu hitu TV4? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Para Latoszek-Kopczyk zostaje przydzielona do z pozoru mało groźnej, ale bardzo bolesnej wizerunkowo sprawy. Jakiś żartowniś włamał się na stronę policji i umieścił tam zdjęcie komendanta wojewódzkiego w dość niekompletnym stroju…

Kryminalni mają wesprzeć operacyjnie oficer Nadię Szewczenko z wydziału zwalczania cyberprzestępczości. Tomasz Jawor jest całkowicie zaskoczony, kiedy wczesnym rankiem zastaje w kuchni Górskiej komisarza Wawerskiego. Daga uważa, że nie ma się z czego tłumaczyć, ale Jawor jest chyba nieco zazdrosny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Malutka (gość)

    Ten ostatni sezon to totalny niewypał. Duże nadzieje pokładałam w powrocie Izy,ale bardzo się rozczarowałam. Wątek Kuby z długami tragiczny,Wilk z bratem też kiepski motyw poszukiwań rodziców. Już ciekawiej by było jakby się okazało,jak ich ojciec jest mafiozą bez skrupułów i będzie próbował wciągnąć tą dwójkę na ciemną stronę,niż to,że Wilk z bratem są spokrewnieni z nazistami. Nowy partner Oli też taki sobie,nie mówię,że zły,tylko po co mu ta cukrzyca? Jak na poważnej akcji będzie potrzebny i podczas strzelaniny nagle będzie potrzebował insuliny-to prędzej wykituje przez cukrzycę niż to,że dostanie kulkę w łeb. No ludzie,błagam! Scenarzystów albo poniosła za duża fantazja albo nie chce im się już pisać i wciskają ludziom taki kit. Jak szósta seria będzie tak samo słaba jak ten,to będzie kiepsko. Nie dziwię się teraz,że nigdy nie dostali nominacji do telekamer!

    25.01.2019 14:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×