"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinek 255. Ola jest gotowa na nowy romans? Kolejna trudna sprawa zagadkowego postrzału! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Latoszek i Kopczyk badają sprawę mężczyzny, który postrzelił się przed drzwiami do własnego domu. Trop prowadzi do nocnego klubu. Prywatnie Ola znowu spotyka się ze strażnikiem miejskim, który wlepił jej mandat. Sprawdź, co nowego w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"!

Multimedia

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinek 255. już w środę, 21 listopada o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

Latoszek (Gabriela Oberbek) i Kopczyk (Dariusz Siastacz) prowadzą dochodzenie w sprawie Roberta Kruka. Mężczyzna został postrzelony w windzie tuż przed drzwiami do swojego mieszkania. Na szczęście postrzał okazał się niegroźny, nie tak jak sama sytuacja. Trop prowadzi do nocnego klubu, w którym ubiegłej nocy bawił się poszkodowany.

Skradzione ciało właściciela domu pogrzebowego i niespodziewanie wyznania Jawora! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na miejscu okazuje się, że jeden z ochroniarzy niedawno zgubił swoją służbową broń. To sprawia, że staje się głównym podejrzanym. Ochroniarz jednak przekonuje kryminalnych, że broń ukradła mu jedna z prostytutek. Śledczym jednak kobieta nie pasuje jako niedoszły zabójca - nie miała motywu, by atakować Kruka. Czy intuicja zawiedzie Olę i Krzysztofa?

Prywatnie Ola po raz kolejny spotyka się z Winicjuszem, strażnikiem miejskim, który wystawił jej kiedyś mandat. Oboje odkrywają, że coraz lepiej im się ze sobą rozmawia. Czy dojdzie między nimi do czegoś więcej? Wprawdzie zarzekają się, że po bolesnych doświadczeniach nie szukają miłości, to jednak nie wyklucza, że przekonają się, iż miłości nie da się zaplanować... Co jeszcze się wydarzy? Oglądaj najnowsze odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", od poniedziałku do czwartku o 20.00 w TV4.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zdradzają sekrety swojego związku! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×