"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinek 256. Daga przekonuje się, co oznacza mieć dziecko i bada zabójstwo kolekcjonera sztuki [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ginie kolekcjoner sztuki, a znaleziony wraz z nim oszołomiony ochroniarz coś ukrywa. Tymczasem Daga przekonuje się, jak to jest być matką opiekując się chorą Tośką Wawerską. Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"!

Multimedia

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinek 256. już w czwartek, 22 listopada o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

Jawor (Michał Kitliński) i Górska (Magdalena Margulewicz) badają sprawę morderstwa w domu Mazurka, kolekcjonera sztuki. W nocy jego żona usłyszała strzał, po czym znalazła ciało męża i leżącego obok, ogłuszonego ochroniarza. Mężczyzna nie będzie w stanie wiele powiedzieć o tym, co się wydarzyło, gdy do domu wtargnął tajemniczy napastnik. Kryminalni szybko dochodzą do wniosku, że ochroniarz musi wiedzieć o zabójstwie znacznie więcej niż chce powiedzieć. Podejrzenia padają właśnie na ochroniarza.

Ola jest gotowa na nowy romans? Kolejna trudna sprawa zagadkowego postrzału! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ekspertyza prowadzona przez Kowalskiego (Tomasz Radawiec) również wskazuje na to, że to właśnie on strzelał do pracodawcy. Czy to będzie właściwa hipoteza? Niespodziewanie żona Mazurka zapewnia ochroniarzowi wsparcie swojego adwokata, co znacznie utrudnia kryminalnym dalsze śledztwo. Czy ma coś wspólnego ze śmiercią męża?

Dagmarze jest niełatwo nie tylko w pracy, ale i w domu. Ma szansę przekonać się, jak to jest mieć w domu dziecko, kiedy Tośka Wawerska dostaje wysokiej gorączki i nie idzie do szkoły. Górska wchodzi więc w rolę matki. Tymczasem, Kinga Wilk (Marika Grądkowska) nie może przestać myśleć o Piotrze Rębaczu i znów obserwuje go w samotności. Jak wiele ryzykuje? Co jeszcze się wydarzy? Oglądaj najnowsze odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TV4.

Polski raper zaangażowany w promocję serialu Netflixa! Zobacz klip! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bb (gość)

    Daga powinna być z Jaworem :)

    23.11.2018 10:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×