"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 177-180. Latoszek w niebezpieczeństwie! Kryminalni odkryją, kto zabił Ewelinę? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+WIDEO]

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 177-180. Przed nami kolejny tydzień z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Komendy Miejskiej we Wrocławiu. Co tym razem wydarzy się w serialu TV4? Zobaczymy przełom w sprawie śmierci Eweliny oraz wizytę Liki u wróżki. Co jeszcze wydarzy się w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"? Sprawdź streszczenia najbliższych odcinków.

Multimedia

"SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY" od poniedziałku do czwartku, o godz. 20:00 w TV4! - SPRAWDŹ PROGRAM TV

W kolejnym tygodniu w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Krymialny" Latoszek dostanie awans, ale zanim zdąży przemyśleć wyjazd do Warszawy znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Dowiemy się również, czy wróżka pomoże uporać się Lilce z prześladującym ją pechem. W tym tygodniu w serialu "Sprawiedliwi - WYdział Kryminalny" nastąpi również przełom w śledztwie dotyczącym śmierci Eweliny. Kryminalni zdobędą mocne dowody, wskazujące na konkretną osobę. Sprawdź szczegóły!

W kolejnych odcinkach oficerowie Jawor i Górska będą badali okoliczności śmierci człowieka znalezionego w lesie. W 177. odcinku funkcjonariusze odkryją, że zwłoki zostały skądś przeniesione. Zmarły był amatorem-historykiem; w wolnych chwilach zajmował się penetrowaniem licznych podziemi, jakie pozostały we Wrocławiu po II wojnie światowej. Ślady złota w jego kieszeni wskazują, że tym razem mógł trafić na coś naprawdę wartościowego. Dagmara Górska będzie przeżywała kolejne przygody, jakie ściągnie jej na głowę zwariowana współlokatorka, Lilka. Policjantkę prześladuje ciągły pech; dręczy się tym do tego stopnia, że za radą Lilki postanawia skorzystać z usług wróżki. Jej wskazania będą bardzo zaskakujące. W ciągnącym się śledztwie w sprawie śmierci Eweliny dokonuje się przełom...

Przełom w sprawie śmierci Eweliny! Lilka idzie do wróżki! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po tym, jak dziewczyna Brunona Sawickiego wyjechała na narty ze znajomymi, mężczyzna liczy, że krótka separacja oczyści atmosferę w ich związku, ale kiedy rozmawiają przez telefon, sytuacja nadal jest napięta. W 178. odcinku Sawicki z Latoszek otrzymają z kolei nietypowe zadanie. W podwrocławskim miasteczku doszło do rozkopania grobu, z którego ktoś próbował wykraść szczątki pochowanej tam kobiety. To już drugi przypadek zbezczeszczenia tego samego grobu. Sawicki i Latoszek idą śladem przeszłości zmarłej. Kiedy zagłębiają się w sprawę, okazuje się, że ten proceder występował na znacznie szerszą skalę i do podobnych sytuacji dochodziło w wielu miejscach. Prasa podchwytuje temat i na portalach pojawiają się artykuły o wampirze cmentarnym, ochrzczonym przydomkiem „Kościarz”. Do śledztwa zmobilizowane zostają wszystkie siły, a wydział otrzymuje dodatkowe wsparcie… w postaci dość niestereotypowej ekspertki.

W 179. odcinku serialu "Sprawiedliwi - WYdział Kryminalny" Latoszek zostaje pilnie wezwana do macierzystej komendy w Warszawie. Otwiera się przed nią szansa awansu. Wcześniej spróbują jednak z Sawickim dokończyć nadal otwartą sprawę Kościarza. Religioznawcza analiza zachowania wampira cmentarnego naprowadza kryminalnych na nowy trop. Ludzie, których obserwują, faktycznie wykazują dość podejrzane zachowania, ale droga do prawdy okaże się bardziej skomplikowana. Po klęsce, którą ostatnio odnieśli, Sawicki i Latoszek z niechęcią patrzą na nową współpracowniczkę, niemiecką profilerkę Kingę Wilk. Teorie, które przedstawia Wilk uważają za mgliste i nieprzydatne. Niespodziewanie jej dywagacje zaprowadzą jednak Latoszek do celu… i spowodują, że policjantka znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. Jej życie będzie zależało od tego, czy Kinga i Bruno na czas odszyfrują tajemnicę Kościarza.

Julia chce otruć Emilkę? W życiu Karoliny pojawia się jej były facet! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W czwartkowym odcinku o numerze 180. Wach i Walczak będą badali sprawę młodej pielęgniarki, którą znaleziono martwą za szpitalem. Śmierć dziewczyny wygląda na upozorowane samobójstwo. Kryminalni pójdą tropem związków emocjonalnych ofiary. Dziewczyna miała kochanka pracującego w tym samym szpitalu. Być może zginęła, bo jej tajemniczy kochanek chciał zakończyć ten związek? A może w tę relację zaangażowane były jeszcze inne osoby? Policjanci muszą znaleźć odpowiedzi na te pytania. Poza pracą Paulina nie może pogodzić się z decyzjami swojej córki. Agata bez wiedzy matki zrobiła sobie tatuaż i wściekła Wach wyładowała swoją frustrację na właścicielu salonu tatuażu, co wpędza ją w poważne kłopoty służbowe. Na ratunek przyjdzie jej Kuba Walczak. Policjant boryka się ze swoimi problemami finansowymi, ale zaryzykuje wszystko, żeby pomóc przyjaciółce.

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×