"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 240. i 241. Mieszkanie z księdzem i zwłoki nad rzeką. Co czeka kryminalnych? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" gwarantują emocje i niełatwe do rozwikłania zagadki. W najnowszych odcinkach nie będzie inaczej! W pracy na śledczych czeka wiele zawiłych zagadek do rozwiązania, między innymi uduszenie starszego pana. Czy zabił go ktoś z rodziny? Dowiedz się tego i wiele więcej oglądając serial "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" w TV4!

Multimedia

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" - najnowsze odcinki od poniedziałku do czwartku o 20.00 w TV4. Sprawdź aktualny program tv

Kryminalni badają sprawę śmierci starszego mężczyzny, który nad ranem został uduszony poduszką. Okazuje się, że niedawno uczestniczył w spotkaniu rodzinnym. Podczas obiadu powiadomił swoje córki o postanowieniach swojego testamentu oraz o tym, jak wygląda podział spadku. W rozmowie z kryminalnymi kobiety przyznają, że nie były zadowolone z decyzji ojca... i zaczną obwiniać swoich zięciów!

Kiedy premiera 5. sezonu hitu TV4? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Policjanci odkryją, że każdy z nich miał powód i okazję, aby uśmiercić teścia. Sprawa nie nie wygląda na łatwą, a Ola (Gabriela Oberbek) ma dodatkowy problem. Od kiedy mieszka u niej ksiądz Adam jest roztargniona. Sytuacje takie jak ta, gdy widział ją wychodzącą spod prysznica są wyjątkowo niezręczne!

W 241. odcinku serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" aspirant Górska (Magdalena Margulewicz) dostaje tajemnicze zgłoszenie na prywatny numer telefonu. Zdruzgotany młody chłopak nieskładnie opowiada, że pomagał ukryć nad rzeką zwłoki. Kiedy Dagmara z Jaworem (Tomasz Kitliński) docierają na miejsce okazuje się, że chłopak nie żyje. Wygląda na to, że popełnił samobójstwo. Równolegle kryminalni odkrywają, że kelnerka z pobliskiego baru zaginęła i najprawdopodobniej znała martwego chłopaka. W jaki sposób byli ze sobą powiązani?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×