"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 242. i 243. Ola spędzi noc z księdzem! Czy Kuba znowu będzie z Izą? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Najnowsze odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" obfitują w skomplikowane zwroty akcji! Czy Kuba znów będzie z Izą, czy to tylko podstęp jej ojca? Kto kogo przechytrzy? Jak przebiegnie wspólna noc Oli i Adama? Te i jeszcze więcej zagadek w serialu TV4!

Multimedia

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 242 i 243 już 30 i 31 października o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

W 242. odcinku serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" Kuba (Michał Mrozek) i jego ukochana, Iza (Urszula Bogucka) będą walczyć o swoje uczucie w nieoczywisty sposób. Choć rozstali się w dość dramatycznych okolicznościach, ich miłość nie wygasła! Nawet ucieczka sprzed ołtarza nie jest przeszkodą dla ich ponownego - tym razem sekretnego - romansu! Problemem zaś może być ojciec Izy (Dariusz Wiktorowski). Zaniepokojony Hieronim daje Kubie ultimatum: albo dowie się, kim jest tajemniczy adorator jego córki, albo ma zwrócić wszystkie pieniądze wydane na wesele.

Produkcja Czwórki w TOP10 najlepiej oglądanych filmów roku 2017 w TV [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zdezorientowany Kuba wpada na szalony pomysł, by Janusz (Sasza Reznikov) udawał uwodziciela Izy, którego Walczak mógłby przyłapać na gorącym uczynku i tym samym nie zwracać ojcu ukochanej pieniędzy. Czy śmiały plan się powiedzie? Czy może Hieronim go przechytrzy? W tym samym czasie kryminalni badają sprawę zamordowanego podczas wieczornego biegania księdza. Czy miał w tym swój udział agresywny mężczyzna, który korzystał z pomocy księdza? Czy jednak przeszłość powszechnie szanowanego duchownego nie okaże się bez skazy?

Odcinek 243. będzie obfitował w zagadki i niespodziewane zwroty akcji. Kryminalni badają sprawę śmierci Heleny Marciszuk, emerytowanej nauczycielki. Początkowo wydaje się, że kobieta zmarła z przyczyn naturalnych. Tylko czy przed taką śmiercią zapraszałaby kogoś na herbatę? Oficerowie Latoszek (Gabriela Oberbek) i Kopczyk (Dariusz Siastacz) odkrywają, że tajemniczy gość Heleny nie zostawił absolutnie żadnych śladów, co oznacza, że to nie przypadek! Motywem zabójstwa mógłby być stary dom będący spadkiem pozostawionym przez kobietę. Śledczy odkryją jednak, że Marciszuk przed śmiercią interesowała się sprawą sprzed lat, w którą uwikłani byli jej dawni uczniowie.

Łukasz Garlicki i Michał Mrozek w filmie autorów "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny". Kiedy premiera? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Gdy po ciężkim dniu Latoszek wreszcie wraca do domu, czeka ją niespodzianka. Niespodziewanie pojawia się Adam. Co więcej, spędzają noc w jednym łóżku! Będzie to jednak tak krępująca sytuacja, że rozdzieli ich mur z poduszek. Po tym incydencie Ola dojdzie do wniosku, że nie może już dłużej znieść związanej z księdzem sytuacji. Co zrobi? Czy zerwie kontakty z Adamem? Koniecznie oglądaj najnowsze odcinki "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" od poniedziałku do czwartku o 20.00 w TV4!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • bb (gość)

  Mój drugi ukochany serial. Najlepsze postaci to Kowalski i Jawor. Są zabójczo zabawni - wspaniale zagrane role! Najfajniejszy odcinek, gdy Jawor był zazdrosny o Dagę :).

  29.10.2018 06:49
 • Czesc (gość)

  W pierwszym tekście to kuba ucieka spod ołtarza a nie iza

  28.10.2018 16:40
 • Wiki (gość)

  Regularnie oglądam i uwielbiam ten serial.

  28.10.2018 10:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×