"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 245 i 246. Masowe śmierci narkomanów i nowe przeszkody w planie Kuby! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Śledczy badają sprawę zgonów narkomanów. Ślady prowadzą do szpitala... Tymczasem w życiu prywatnym kryminalnych zawirowania. Na planie Walczaka pojawia się rysa, a ryzykowny związek Oli wisi na włosku. Czy się rozpadnie? Oglądaj "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" w TV4!

Multimedia

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 245 i 246 już 5 i 6 listopada o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

Kuba (Michał Mrozek) jest przekonany, że milczenie Hieronima (Dariusz Wiktorowski) oznacza, że jego plan się powiódł. Walczak wierzy, że mężczyzna dał się nabrać, że to Janusz (Sasza Reznikov) jest tajemniczym adoratorem Izy (Urszula Bogucka). Kryminalny może więc z czystym umysłem zająć się niełatwą sprawą narkomanów, umierających jeden pod drugim. Co ciekawe, powodem ich śmierci nie są narkotyki, a leki!

Białach staje do walki w MMA! Jego rywal ma go zabić! [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Paulina (Kamila Ściborek) odkrywa, że zabójczą substancją jest fenatyl, a co więcej, że ktoś wystawiał na niego legalne recepty! Wszelkie ślady prowadzą do szpitala. Co śledczy odkryją? Tymczasem plan Walczaka okazuje się nie być taki idealny - Hieronim domaga się kolejnych dowodów świadczących od związku jego córki z Wojtalą.

W 246. odcinku serialu dziennikarka jednego z portali plotkarskich odnajduje ciało Blanki - kobiety, z którą miała przeprowadzić wywiad. Blanka miała opowiedzieć o swoim związku z wpływowym senatorem. Czy ktoś postanowił zamknąć jej usta, by kompromitująca polityka prawda nie wyszła na jaw? Śledczy dochodzą do informacji, że nie był to pierwszy romans polityka. Co więcej, że w zwyczaju miał zapewniać swoim kochankom pracę w sektorze zbrojeniowym, wykorzystując swoje wpływy członka komisji ds. obronności.

Latynoski hit sprzed lat znowu w telewizji! W obsadzie gwiazdor "Esmeraldy"!Zobacz więcej

Wkrótce kryminalni znajdują chustkę ofiary w bagażniku szefa firmy, w której pracowała. Czy to jednak nie dyskrecja, a walka o kontrakty wojskowe pozbawiły kobietę życia? Równie skomplikowana, co sprawa Blanki, okazuje się sytuacja w życiu prywatnym Oli (Gabriela Oberbek). Jej nietuzinkowy związek z Adamem (Wojciech Żurawski) może się lada moment skończyć! Za namową matki (Elżbieta Kostecka) mężczyzna wyprowadza się z mieszkania Latoszek. Czy to koniec ich związku? Czy Ola zawalczy o swoje szczęście? Oglądaj koniecznie najnowsze odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TV4! Czytaj program tv i bądź na bieżąco!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×