"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 247 i 248. Groźna socjopatka i pedofil morderca na wolności. Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Z ośrodka, w którym pracuje Kinga, ucieka groźna socjopatka. Śledczy muszą odnaleźć zaginioną kobietę. Tymczasem, Wilk ma przeprowadzić rozmowę z pedofilem, który kończy swój wyrok. Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"!

Multimedia

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 247 i 248 już 7 i 8 listopada o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

W ośrodku psychiatrii sądowej Kinga (Marika Tomczyk) zajmuje się Anitą, młodą dziewczyną, która wykazuje skłonność do agresji. Kiedy podkomisarz Wilk wydaje się, że nawiązała z dziewczyną nić porozumienia, ta ucieka z ośrodka raniąc strażnika! Jawor (Michał Kitliński) i Górska (Magdalena Margulewicz) muszą ją odnaleźć szczególnie, że zgłasza się do nich ordynatorka szpitala psychiatrycznego dla młodzieży z problemami. Okazuje się, że Anita jest socjopatką i może być niebezpieczna dla otoczenia. Jednocześnie w ośrodku, w którym pracuje Kinga, szykuje się do przeprowadzenia procedury wypuszczenia na wolność jednego z osadzonych. Mężczyzna odbył karę 25 lat pozbawienia wolności z zarzutami pedofilii i morderstwa. Jak przebiegnie jego rozmowa z Wilk? Czy Dagmara i Tomasz odnajdą uciekinierkę?

Dominika Łakomska musiała stracić dziewictwo i przeczytać Dostojewskiego, aby dostać się do szkoły teatralnej? Który aktor jej to doradził? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 248. odcinku śledczy zostają wezwani do Błażeja, młodego mężczyzny, który zemdlał na chodniku. Mimo udzielonej przez przechodniów natychmiastowej pomocy, mężczyzna umiera. Dopiero badania toksykologiczne potwierdzają, iż zmarł przez zatrucie alkaloidem cisu pospolitego. To nie pomaga w śledztwie i wydaje się, że Walczak (Michał Mrozek) i Wach (Kamila Ściborek) utknęli w martwym punkcie. Dopiero nagrania z monitoringu odkryte przez Kowalskiego (Tomasz Radawiec) naprowadzają kryminalnych na trop. Prowadzi ich do mieszkania kolegi denata, w którym Błażej najprawdopodobniej spotykał się z jakąś kobietą.

Kim jest i czy była zdolna zabić? Kubie ciężko skupić się na śledztwie, bo jego związek z Izą (Urszula Bogucka) tkwi z zawieszeniu. Paulina radzi przyjacielowi, że w taki sposób nie da się długo funkcjonować. Co zdecyduje Kuba? Dowiedz się z najnowszych odcinków serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", od poniedziałku do czwartku o 20.00 w TV4.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×