"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 251-252. Paulina i Kuba biorą pod opiekę dwoje dzieci. Co stało się z ich matką? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Paulina i Kuba opiekują się dwójką dzieci, których matka zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Ola po powrocie dostaje sprawę zabójstwa księdza. To już w najbliższych odcinkach serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" w TV4!

Multimedia

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 251. i 252. już 14 i 15 listopada o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program tv

Paulina (Kamila Ściborek) jak zwykle jedzie po Kubę (Michał Mrozek), jednak tym razem po drodze zauważa kobietę, która bezwzględnie traktuje dwójkę dzieci. W czasie interwencji okazuje się, że to sąsiadka, która powstrzymała dzieci przed ucieczką. Ich matka zaginęła i na własną rękę postanowiły ją znaleźć. Wach i Walczak biorą dzieci pod opiekę, a w tym samym czasie ustalają, że nieopodal znaleziono pobitą i zgwałconą kobietę. Jej rysopis pasuje do zaginionej mamy... Śledczy rozpoczynają poszukiwania sprawcy. Tymczasem Kuba jeszcze raz prosi Wojtalę (Sasza Reznikow) o pomoc w oszukaniu Hieronima (Dariusz Wiktorowicz). Czy kolejne zdjęcia przekonają ojca Izy (Urszula Bogucka) co do tożsamości jej "nowego" kochanka?

Ola szuka ukochanego. Kopczyk poradzi sobie z morderstwem w warsztacie? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Latoszek (Gabriela Oberbek) wraca z wyjazdu, ostatecznie kończąc swoją relację z Adamem. Paradoksalnie, jej pierwszą sprawą po powrocie jest zabójstwo księdza w jednej z podwrocławskich wsi. Razem z Kopczykiem (Dariusz Siastacz) dowiadują się, że podejrzenia mieszkańców skierowane są na grupę Ukraińców, którzy przeprowadzają wyrąb lasu. Śledczy znajdują dowody, które mogą na to wskazywać. Czas nie jest ich sprzymierzeńcem, bo fala nienawiści wobec cudzoziemców wzrasta w zastraszającym tempie!

Po godzinach Ola próbuje zerwać z przeszłością i pali przedmioty związane z jej niedoszłym chłopakiem. Niestety, nie dopisuje jej szczęście i... dostaje mandat od straży miejskiej! Kopczyk oferuje jej pomoc powołując się na znajomości, jednak nie jest do końca szczery... Co jeszcze się wydarzy? Oglądaj najnowsze odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", od poniedziałku do czwartku o 20.00 w TV4.

Groźna socjopatka i pedofil morderca na wolności. Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×