"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" odcinki 269-272. Obsesja Jawora, sekrety Kuby i tajny plan Kubisa! [CO SIĘ WYDARZY]

Przed nami kolejny tydzień z serialem "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny". Jesteście ciekawi co się wydarzy? Sprawdźcie, czego spodziewać się po odcinkach 169-272 serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny".

Multimedia

"SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY" - SPRAWDŹCIE PROGRAM TV

W najbliższych odcinkach serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” Jawor (Michał Kitliński) obsesyjnie podąża tropem Rębacza, przekonany, że pedofil może wkrótce dopaść kolejną ofiarę. Tylko Kinga Wilk (Marika Tomczyk) wydaje się rozumieć komisarza i podzielać jego przeczucia. Niestety oboje mogą jedynie bezsilnie obserwować przestępcę.

Tymczasem Kuba Walczak (Michał Mrozek), który dał schronienie w swoim mieszkaniu niedoszłemu teściowi, Hieronimowi (Dariusz Wiktorowicz), ukrywa to nawet przed Izą (Urszula Bogucka) i Pauliną (Kamila Ścibiorek). Nie wszystko da się jednak utrzymać w tajemnicy, a niektóre sekrety Kuba sam postanowi ujawnić. Hieronim także przyzna się do kilku błędów…

Okaleczona prostytutka i nauczyciel zakatowany na śmierć! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Ola Latoszek (Gabriela Oberbek) znów musi opiekować się Kopczykiem (Dariusz Siastacz) i po raz kolejny jego uparty charakter da jej się we znaki. W czasie gdy on dochodzi do siebie, w śledztwie pomaga Oli posterunkowy Wojtala (Sasza Reznikow). Wojtala zostaje też wtajemniczony przez naczelnika Kubisa (Marek Włodarczyk) w pewien plan. Niestety żona Kubisa, szybko wpada na trop spisku…

Daga Górska (Magdalena Margulewicz), która często opiekuje się córką Wawerskiego (Hubert Kożuchowski), Tośką, nie wie, że dziewczyna ma problemy w szkole z agresywnymi koleżankami. Daga poznaje także, w dość niecodziennych okolicznościach, partnera Wawerskiego z CBŚ – Marka Gawlika – w tej roli Jędrzej Taranek, który dołączy do obsady „Sprawiedliwych…”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wielbicielka (gość)

    Kocham Jawora. Wspaniała postać! Dlaczego Daga musi być z tym mamałygą Wawerskim? Nie możecie jej postaci rozkochać w Jaworze?

    27.03.2019 22:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×