"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" odcinki 294-296. Magda i Paulina zazdrosne o Kubę, dylemat Kubisa i nowy partner Dagi! [CO SIĘ WYDARZY]

W najbliższych odcinkach „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” Paulina (Kamila Ścibiorek) wstawi się za Bolem (Tomasz Radawiec) u Julii (Magda Szczerbowska), Kubis (Marek Włodarczyk) będzie musiał dokonać wyboru między Wawerskim (Hubert Kożuchowski) a Gawlikiem (Jędrzej Taranek), Magda (Monika Mrozowska) namówi Kubę na wspólne wyjście z Pauliną, a między Dagą (Magdalena Margulewicz), Hubertem i Markiem dochodzić będzie do coraz większych napięć.

Multimedia

"SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY" - SPRAWDŹCIE PROGRAM TV

W 294. odcinku serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" Daga Górska przy wsparciu Wojtali i stażystki, Anki, bada sprawę wypadku drogowego, w którym zginął człowiek. Sprawa wydaje się banalna, bo Bolek szybko znajduje ślady srebrnego lakieru i fragment tablicy rejestracyjnej auta, którym jechał sprawca – ale technik, zauroczony spotkaniem z patolożką Pakulską… gubi ten kluczowy dowód. Policjanci są zmuszeni skontrolować całą listę właścicieli srebrnych samochodów. Przy tej okazji wpadają na trop nielegalnego procederu, w jaki zaangażowana była ofiara.

Wojtali bardzo podoba się współpraca z Anią – pierwszy raz ktoś z zespołu jest niższy stopniem od niego. Starszy posterunkowy wyraźnie stara się zrobić na dziewczynie wrażenie. Tymczasem naczelnik Kubis ma nie lada kłopot. Musi zatrudnić do wydziału nowego oficera – ale etat ma tylko jeden. Prosi Górską o radę: które z dwóch podań, Wawerskiego czy Gawlika, powinien przyjąć?

Jawor i Kinga pójdą razem do łóżka! Walczak przesadza z alkoholem! Zobacz więcej

W epizodzie nr 295. duet Wach-Walczak zajmuje się sprawą zabójstwa cenionego operatora filmowego. Denat został pobity, ale zginął od strzału w pierś. Kryminalni szybko ustalają, że prowadził rozrywkowe życie – nie stronił od alkoholu, narkotyków i młodych dziewczyn, które wabił do siebie, obiecując im karierę w filmie. Aleks, jeden z synów zabitego, odziedziczył po ojcu upodobanie do zabawy i temperament. Kiedy Wach i Walczak słyszą, że ostatnio skonfliktował się z ojcem, chłopak staje się pierwszym podejrzanym. Niedługo potem znajdują jednak kartę pamięci z aparatu denata. Okazuje się, że jedną z dziewczyn, którą zaciągnął do łóżka, była aktualna narzeczona Mateusza, drugiego z jego synów… Równolegle Kuba Walczak cały czas stara się przekonać Paulinę, jaką świetną osobą jest jego nowa dziewczyna, Magda. Udaje im się umówić na kolację we trójkę.

W odcinku 296. osamotniona Daga Górska rozpoczyna pracę w duecie z nowym partnerem, do którego zdarza się jej odezwać per „Tomek”… Mają do wyjaśnienia sprawę Igora, pana młodego, który zginął w swoją noc poślubną w pensjonacie, gdzie odbywało się wesele. Pierwszą podejrzaną staje się była dziewczyna Igora, Edyta. Pojawiła się pod pensjonatem w czasie wesela, wcześniej regularnie do niego wydzwaniała – a kryminalni odkrywają, że w jej posiadaniu jest grubsza gotówka, którą skradziono Igorowi. To jednak tylko pierwszy krok: kryminalni będą musieli odkryć tajemnicę drugiego, skrywanego życia denata. Tymczasem Hubert Wawerski jest wściekły na Dagę, jego złość przenosi się również na najbliższego kumpla, Gawlika.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Oliwka (gość)

  Uwielbiam ten serial

  23.10.2019 22:17
 • Kamil (gość)

  Kuba z Paulina mogli by się zejść, ich najlepiej mi się oglada

  19.07.2019 23:10
 • Real tv (gość)

  Do d...y się ten serial zrbił jak niema jawora. tak się fajnie akcja rozwijała. A tu nagle zonk😬

  01.05.2019 22:08
 • Gosc (gość)

  Usunięcia tą morozowska bo przestaje oglądać odcinki z jej udziałem

  01.05.2019 18:17
 • Gość (gość)

  Wg mnie Jawor sfingował śmierć , pewnie dlatego , że aktor odgrywający Postać Tomka ma jakieś sprawy osobiste i dlatego na razie zrezygnował , ale może wróci , bo dowodów na śmierć nie mamy ciała też nie , więc albo na tym kamieniu była krew pedofila albo jego

  01.05.2019 15:55
 • Typiara (gość)

  Ja chce Jawora! A tak w ogóle to piszą że Punk będzie w ciąży ale nwm czy to prawda czy ktoś sb to tylko wymyślił... 🤔🤔😘😭😭😭

  30.04.2019 16:07
 • Mikado (gość)

  Tęsknimy za Jaworze niech już wraca

  30.04.2019 15:28
 • ❤️ Nowa Fanka SWK ❤️ (gość)

  Spion, też STRAAAASZNIE tego chcę 😢

  30.04.2019 13:46
 • Gość (gość)

  Pinda mrozow... Gra życiową role jak w życiu tak w tv hahahaha

  30.04.2019 10:22
 • Spion (gość)

  Oddajcie JAWORA...PLIS

  30.04.2019 08:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×