„Sprawiedliwi - wydział kryminalny" odcinki 662-665. Kuba martwi się o Paulinę. Walczak odkrywa, że kobieta prowadzi prywatne śledztwo [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

„Sprawiedliwi - wydział kryminalny" odcinki 662-665. - co nas czeka? Słoń mocno zaniedbuje obowiązki związane z prowadzeniem restauracji. Cały ciężar spada na zatrudnioną tam od niedawna Kornelię. W lesie zostaje znalezione ciało policjanta, Rafała Szydło. Mężczyzna zginął na służbie - został zastrzelony. Do sprawy włączają się policyjni koledzy zamordowanego.

Multimedia

"Sprawiedliwi - wydział kryminalny" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TV4!

Co nas czeka w nowym tygodniu serialu „Sprawiedliwi - wydział kryminalny"? Kornelia ma problemy w pracy, ponieważ Słoń mocno zaniedbuje obowiązki związane z prowadzeniem restauracji. Cały ciężar spada na nią! Kalicka i Kłos zajmują się sprawą Filipiaka, którego zamordowano we własnym domu. Mężczyzna był w trakcie rozwodu. Latoszek i Lipka kontynuują śledztwo dotyczące martwej dziewczyny znalezionej w rzece. Sprawa rusza do przodu, gdy Pakulska odkrywa tożsamość denatki - to 16-letnia Maja Skalska.

Dzieci serialowych gwiazd, które poszły w ślady rodzicówZobacz więcej

"Sprawiedliwi - wydział kryminalny" - o czym jest serial?

"Sprawiedliwi - wydział kryminalny" to polski serial kryminalno-fabularny emitowany na antenie TV4 od 5 września 2016. Opowiada o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, zajmujących się najpoważniejszymi przestępstwami takimi jak zabójstwa, napady czy handel narkotykami. Akcja skupia się na pracy czterech zespołów i dziele się głównie na ulicach Wrocławia, oraz komendzie policji. W głównej roli mogliśmy oglądać Marka Włodarczyka.

Sprawdź streszczenia nadchodzących odcinków w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×