"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny". Poznaj bohaterów nowego serialu twórców "Policjantek i Policjantów" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 5 września na antenie Czwórki zadebiutuje nowy serial kryminalny z Markiem Włodarczykiem w jednej z głównych ról, będący najnowszym dziełem twórców "Policjantek i Policjantów" – niekwestionowanego hitu stacji. Poznaj bohaterów nowej produkcji!

Multimedia

"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny"będzie jedynym godzinnym serialem polskim emitowanym cztery razy w tygodniu. Widzowie Czwórki będą go mogli oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00, zaraz po "Policjantkach i Policjantach".

W serialu obok Marka Włodarczyka i grona młodych zdolnych aktorów zobaczymy także Sebastiana Wątrobę (znanego z "W-11-Wydział Śledczy"). Gratką dla widzów Czwórki będzie z pewnością pojawienie się w serialu m.in. uwielbianego przez fanów "Policjantek…" Mikołaja Białacha (w tej roli cieszący się coraz większą popularnością Mariusz Węgłowski), a także paru innych postaci.

CZYTAJ TAKŻE:

"SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY". NOWY SERIAL Z MARKIEM WŁODARCZYKIEM WE WRZEŚNIU W TV4!
SPRAWDŹ, CO BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ JESIENIĄ W TV!

Serial to pełna dynamicznej akcji opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, jak zabójstwa, napady czy handel narkotykami. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch zespołów dochodzeniowych dwóch par policjantów stanowiących dwa zespoły dochodzeniowe w składzie: komisarz Adam Stasiak (Dariusz Karpiński) i aspirant Maria Przybylska (Weronika Lewoń) oraz podkomisarz Paulina Wach (Kamila Ścibiorek) i aspirant Jakub Walczak (Michał Mrozek). Ich przełożonym jest cieszący się powszechnym szacunkiem naczelnik Edward Kubis – w tej roli Marek Włodarczyk – znakomity i doświadczony fachowiec, a przy tym wspaniały szef, gotowy skoczyć w ogień za swoich ludzi, niezwykle oddany pracy, ale na pierwszym miejscu zawsze stawiający rodzinę. Kubis troskliwie opiekuje się córką, na której życiu cieniem położyło się jakiś czas temu fatalne zdarzenie. Tymczasem za sprawą pewnego niejasnego dochodzenia sytuacja Kubisa nieoczekiwanie zaczyna się komplikować i pojawią się wątpliwości czy rzeczywiście jest człowiekiem bez skazy.

W roli jego dawnego przyjaciela i kolegi po fachu, obecnie funkcjonariusza Wydziału Spraw Otwartych i Niewyjaśnionych - Arkadiusza Zimnego, który nieoczekiwanie zwraca się do Kubisa po latach z dziwną sprawą, wystąpi Sebastian Wątroba. Podobnie jak Kubis, jego ludzie na co dzień skutecznie pomagają ofiarom przestępstw, ale muszą też radzić sobie z własnymi problemami i wyzwaniami.

Poznaj wszystkich bohaterów serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" w naszej galerii! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Pytanie (gość)

    A czemu zabili Adama a nie kube a i czemu Maria już nie pracuje😰😰😭😭😪

    25.01.2019 06:36
  • Betti (gość)

    Wypiepszcie ta Latoszek błagam! Większej frajerki nie widziałam!!! . Przez nią nie da się tego oglądać!!!

    27.04.2018 22:20
  • adam (gość)

    Bolo i pani patolok to są najlepsi agenci

    06.04.2018 22:23
  • Ted (gość)

    Serial dobry, choc znajac prace kryminalna, jest bardzo uproszczona. Swietni Mrozek i technik kryminalny. Dialogi dowcipne. Brawo. Czekam na kontynuacje.

    23.12.2017 14:22
  • Jadwiga (gość)

    to jest jedyny serial, który oglądam i uważam w odróżnieniu od niektórych za bardzo fajny , a Kubę i Adama kocham, może Adam wrócii w innym wcieleniu.

    23.11.2017 19:14
  • Fan serialu (gość)

    Najlepsza jest pani patolog i Bolek

    25.10.2017 15:53
  • mimi (gość)

    Kocham KUbe to znaczy Michała..jest zajefajny..lubię takich facetów..buziaki

    24.10.2017 20:28
  • IBA (gość)

    MARIA,NAJGORSZA POSTAĆ W SERIALU,TA MOWA PRZEZ ZĘBY,BIEGANIE JAK PLASTIKOWA LALKA,WZDYCHANIE I NIENORMALNE PRZECZUCIA JAK POTRZASKANEJ POLICJANTKI,NIENORMALNA POSTAĆ JAK NA POLICJANTA.

    27.09.2017 20:45
  • Gola (gość)

    Jak nie lubisz Walczaka to idioto nieogladaj.Oprucz Stasiaka najlepszy Gliniarz,gra super.Zawsze poprawia mi humor jak mam zly dzien.Wach tez jest super,chciala bym miec taka kumpele.Prokurator ma taka Role.jest Ok.Jawora tez bardzo polubilam.

    20.09.2017 20:51
  • Scytia (gość)

    Zabili Stasiaka , którego bardzo lubiłam za jego spokój, kulturę i opanowanie, a zostawili wampira Nosferatu, którego nienawidzę, za jego chamstwo i prostactwo. Może grać hrabiego Draculę bez charakteryzacji. Serial stracił bez Adama i jego charyzmy.

    18.09.2017 16:56
  • Maria (gość)

    Adam I Maria najlepsi szkoda ze stasiak nie przezyl .

    14.09.2017 20:17
  • kasia (gość)

    paulina i kuba są najlepsi

    31.08.2017 11:04
  • <3 (gość)

    Paulina i Kuba są najlepsi ;)

    09.08.2017 19:50
  • kontester (gość)

    Aspirant Kuba Walczak. Jak widzę tego idiotę, to zastanawiam się komu i czemu służy ta nasza policja??? Nie dość że idiota, to jeszcze leń i lawirant pierwszej wody. Jeśli to jest wykładnik naszej policji, to mniemam, że Ludowi za ich podatki nie należy się nic. Prócz tego, pieprznięty prokurator, ma w dupie wyjaśnianie przestępstw, boi się o własny PR i ma gdzieś kto jest winny byle statystyka była na jego korzyść. Myślę sobie, że 28 lat NOWEJ DEMOKRACJI SOLIDARNOŚCIOWEJ, cofnęło nas głębiej niż niezależna komuna. czas umierać jak ja to mówię, bo w tym świecie z pogonią korpo-szczurów nie przeżyjecie. Żal mi i siebie, ale bardziej Was szczeniaki na początku życia.

    11.07.2017 20:32
  • :) (gość)

    Czy stasiak bedzie dalej grał ? Był najlepszy z nich wszystkich .

    07.06.2017 11:01
  • Fan (gość)

    Czy Stasiak będzie dalej żył ? Serial bez niego nie będzie już taki sam.

    06.06.2017 21:49
  • Pytanie (gość)

    Czy Adam przezyl postrzał?

    06.06.2017 21:47
  • Pytanie (gość)

    Czy Adam przezyl postrzał?

    06.06.2017 21:46
  • qhggfhgh (gość)

    Ja też mam na imię Maria.

    06.06.2017 16:16
  • wawami (gość)

    Maria jest super i Adam.

    06.06.2017 16:07
NowszeStarsze