"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" sezon 7. Nowa pora emisji serialu TV4! Co się wydarzy? Zobacz zwiastun!

Czas na siódmy sezon hitu TV4 "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny", który emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o nowej porze – o godz. 20:30, zaraz po nowości "Miłość na zakręcie".

Multimedia

"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w TV4! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach romans Pauliny Wach (Kamila Ścibiorek) z młodszym kolegą z wydziału, Jankiem Kaszubą (Krzysztof Suszek), nabierze rumieńców, a konieczność utrzymywania wszystkiego w tajemnicy wniesie dodatkowy dreszczyk emocji. Nie wszyscy jednak dadzą się oszukać, a Paulina ku swemu zaskoczeniu, okaże się obiektem zazdrości i rywalizacji. Jakby tego było mało policjantkę spotkają przejawy adoracji z jeszcze jednej, najmniej oczekiwanej strony, z czym Wach zupełnie nie będzie wiedziała jak sobie poradzić. Jeden z wątków związanych z tą sytuacją z wypiekami na twarzy śledzić będzie Bolek Kowalski (Tomasz Radawiec). Czy jego nadzieje na podboje miłosne – zwłaszcza w przypadku patolog Julii Pakulskiej (Magda Szczerbowska) - okażą się realne? Czy jego szanse u płci pięknej wzrosną, gdy pojawią się perspektywy kolejnych sukcesów na polu twórczym?

Monika Mrozowska zachwyca w bikini! Gdzie wyjechała na wakacje?Zobacz więcej

Kubę Walczaka (Michał Mrozek), związanego z Magdą (Monika Mrozowska), czekają zawirowania w życiu osobistym, a do tego perypetie na uczelni, której dyplom – zgodnie z warunkiem postawionym przez Kubisa – ma być drogą do awansu i upragnionej przez Walczaka podwyżki. Na swój niepowtarzalny sposób ceniony wykładowca tej uczelni, Bolesław Kowalski, zapewni Kubie odpowiednią motywację, a także wyjątkową pomoc, kiedy pojawią się problemy dość niespodziewanej natury. Ola Latoszek (Gabriela Oberbek) znów działać będzie w duecie z Krzysztofem Kopczykiem (Dariusz Siastacz), który powrócił do pracy wyraźnie odmieniony i w dobrej formie, choć pod wieloma względami nic się nie zmieniło i nadal trzeba go ratować z kolejnych małych katastrof. Ola jednak zaczyna się świetnie odnajdować w tej roli i coraz bardziej zbliżają się do siebie z Krzyśkiem, co, delikatnie mówiąc, bardzo nie spodoba się Kopczykowej (Marzena Kipiel-Sztuka). Poznamy też kulisy i dalszy ciąg sprawy, która przed laty zaciążyła na życiu zawodowym Krzyśka, a która teraz powróci w związku z nowymi okolicznościami.

Daga Górska (Magdalena Margulewicz), chcąc nie chcąc, opiekuje się Tośką Wawerską (Zoja Cięgotura), która mimo przedłużającej się nieobecności ojca, nie chce słyszeć o powrocie do matki. Hubert Wawerski (Hubert Kożuchowski), prowadząc tajną operację pod przykrywką, praktycznie nie może kontaktować się z nikim z bliskich, by nie narażać ich, siebie i powodzenia całej misji. Niestety w niebezpieczeństwie znajdzie się także Daga, która uwikłana zostanie w niezwykle ryzykowną grę.

Tośka tymczasem coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Agatą Wach (Anna Tomaszewska), razem z którą wpadnie na trop pewnej sprawy związanej ze śledztwem prowadzonym przez Paulinę. Z kolei życie prywatne współpracownika Górskiej, Marka Gawlika, (Jędrzej Taranek) zacznie budzić zdumienie Dagi i rozmaite podejrzenia Lilki (Agata Skórska). Przyczyną będą częste odwiedziny różnych kobiet i coraz mniej przekonujące wyjaśnienia Marka w tej sprawie. Na Mazurach spodziewająca się dziecka Kinga Wilk (Marika Grądkowska) idąc jedynym tropem jaki ma – kartki pocztowej, która rozbudziła jej nadzieje, że Jawor żyje i chce, by go odnalazła – uparcie szuka śladów, które mogłyby ją doprowadzić do Tomka.

Naczelnik Edward Kubis (Marek Włodarczyk), oprócz kierowania wydziałem, angażuje się też nierzadko w pracę w terenie. O ile jednak nigdy nie traci głowy, gdy w grę wchodzą wyzwania zawodowe, to jego pewność siebie pierzcha, gdy na komendzie pojawia się jego żona, Wanda (Aldona Struzik). Kubis często wspiera w śledztwach najmniej doświadczonych pracowników – Ankę Różańską (Patrycja Potyralska) i Janka Kaszubę. Młodzi policjanci nadal dzielą mieszkanie, choć ten układ nie wydaje się sprawdzać, bo kłócą się niemal o wszystko. Czy posterunkowemu Januszowi Wojtali (Sasza Reznikow) uda się załagodzić sytuację między nimi czy wprost przeciwnie?

Serial TV4 popularniejszy niż "Big Brother"! Będzie 7. sezon produkcji! Kiedy nowe odcinki?Zobacz więcej

Z kolei prokurator Jagiełło (Przemysław Kapsa) znajdzie się w niezwykle dramatycznej sytuacji, gdy jego rodzina padnie ofiarą porywaczy, usiłujących szantażem zmusić prokuratora do wyciągnięcia z więzienia pewnego przestępcy. Ważnym wątkiem kryminalnym tego sezonu będzie zagadka zaginięcia dwójki nastolatków, zapoczątkowana w finale poprzedniej serii. Sprawa którą prowadzą Wach i Walczak wydaje się być mało rozwojowa, policja nie ma żadnych nowych śladów i tylko Paulina walczy jeszcze o jej rozwiązanie. Dzięki pomocy Agaty, która kontaktuje ją ze znajomymi ze szkoły, do której chodziły ofiary, Wach orientuje się, że w tej sprawie nie wszystko było takie, jak się wydawało. W śledztwie pojawiają się nowe, niepokojące wątki, które ujawniają znacznie poważniejszą skalę przestępstwa. Jaką rolę w tym wszystkim odgrywa dawna koleżanka Pauliny z wydziału, Maria Przybylska (Weronika Lewoń)?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mery jest cool (gość)

  "SPRAWIEDLIWI" kocham Was

  28.02.2020 08:01
 • Madoxwon (gość)

  Za to Ty Maddox potrafisz zrobić o wiele lepsze seriale, prawda? Także won, i do dzieła, kwintesencjo polactwa, co to jak jemu się nie podoba, to znaczy że ogólnie serial jest zły.

  22.02.2020 16:08
 • Madox85 (gość)

  Milos na zakręcie tej szmiry nie można nazwać nawet porządnym serialem tylko kolejnym brazyjskim plagiatem .Polska nie potrafi wyprodukować porządnych seriali i tylko tandetne szmiry.

  15.02.2020 18:55
 • jacuś (gość)

  Wojtala wymiata, więcej Wojtali !!!!

  21.10.2019 21:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×