"Sprawy Frankie Drake". Nowy serial w Epic Drama! Gdzie policja nie może... tam kobietę pośle! [ZDJĘCIA]

W czasach przemian społecznych płeć okazuje się największym atutem dwóch pań detektyw, które buntują się przeciwko konwenansom. Czy świat jest gotowy na zupełnie nowe podejście do pracy detektywa? Nowy serial Już od poniedziałku w Epic Drama!

Multimedia

"Sprawy Frankie Drake" premierowy odcinek w poniedziałek 5.11.2018 o godzinie 18:55 w Epic Drama! - sprawdź! program tv

Toronto, lata 20. XX w. Jedyna w mieście agencja detektywistyczna prowadzona przez kobiety bada zagadki, z którymi nie radzi sobie policja. W czasach przemian społecznych płeć okazuje się największym atutem dwóch pań detektyw, które buntują się przeciwko konwenansom.

Najdroższy jak dotychczas serial niemiecki w TV! Czy jest też najlepszy? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sprawy, którymi się zajmują, dotyczą wszystkich środowisk Toronto — od chórów kościelnych przez świat pierwszych produkcji kinowych po domy i eleganckie przyjęcia najbogatszych ludzi w mieście. Frankie i Trudy kochają przygody, przez co często miewają kłopoty, z których jednak zawsze potrafią się wykaraskać. Czy świat pierwszej połowy XX w. jest gotowy na zupełnie nowe podejście do pracy detektywa?

Serial został wyróżniony nagrodą Sandi Ross Award, przyznawaną za promowanie równości płci, różnorodności i tolerancji. Jury nagrody podkreślało znaczenie silnych, kobiecych postaci bohaterek i zróżnicowanego sposobu opowiadania historii.

Liv Tyler w serialu Epic Drama. Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×