"Sprawy Frankie Drake" odcinek 7. sezon 3. Tajemnicza śmierć tancerki w nowym klubie! Frankie zatrudnia się w lokalu! [CO SIĘ WYDARZY]

W 7. odcinku 3. sezonu serialu "Sprawy Frankie Drake" w Toronto zostaje otwarty nowy klub. Mieszkańcy miasta są podekscytowani. Niespodziewanie jedna z tancerek ginie w tajemniczych okolicznościach. Sprawdź, co się wydarzy w 7. odcinku 3. sezonu "Spraw Frankie Drake",

Multimedia

"Sprawy Frankie Drake" od czwartku, 2 kwietnia 2020, o godz. 18:30 na Epic Drama - sprawdź program tv

W Toronto otwiera się nowy klub, co wzbudza wiele emocji wśród mieszkańców miasta. Niespodziewanie jedna z tancerek ginie w tajemniczych okolicznościach. Wszyscy uznają to za wypadek, jednak z tą wersją wydarzeń nie zgadza się brat dziewczyny.

Rosyjski serial kostiumowy w Epic Drama. W obsadzie aktorka znana ze "Zniewolonej"!Zobacz więcej

Sprawą zajmuje się Frankie Drake. Kobieta zatrudnia się w klubie, że dowiedzieć się, jakie tajemnice skrywa to miejsce. Kto i dlaczego mógł chcieć śmierci tancerki?

"Sprawy Frankie Drake" - o serialu

W trzeciej serii czeka nas mnóstwo przygód: panie z agencji Drake Private Detectives podejmują się coraz trudniejszych spraw i stają twarzą w twarz z coraz groźniejszymi przeciwnikami. Frankie i Trudy nadal polegają na Mary i Flo, które zawsze chętnie zajrzą do policyjnych akt czy raportu z autopsji, ale Mary czuje się coraz bardziej sfrustrowana tym, jak traktują ją policjanci, i stara się stawiać sobie bardziej ambitne cele. Flo kończy teoretyczną część zajęć w szkole medycznej i przygotowuje się do praktyk w szpitalu. Romans Trudy i Billa Petersa nabiera rumieńców. Frankie przewodzi całemu zespołowi z niesłabnącym entuzjazmem i pomysłowością. Od Londynu — gdzie zaprzyjaźnia się z samą Agathą Christie — po klub jazzowy, od eleganckich prywatnych szkół w Toronto po tętniące życiem centrale telefoniczne: trzecia seria „Spraw Frankie Drake” to gwarancja doskonałej zabawy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×